Центр Гінекології INTIMA

Відгуки про клініку Центр Гінекології INTIMA

add_box Акушерство Гінекологія УЗ-діагностика Урологія Хірургія ... ще
Паркінг
Центр гінекології, який спеціалізується на діагностиці патологій жіночої статевої сфери, молочних залоз, сучасному хірургічному (лапароскопія, гістероскопія), консервативному лікуванні, та питаннях естетичної гінекології з застосуванням новітніх лазерних технологій
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 21:00
вул. Митрополита Андрія Шептицького, 10на карті
Дніпровський м.Лівобережна
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
12 відгуків
Єлизавета 20 Квітень 2024
Чудова клініка, все було дуже добре у цій клініці. Дякую.
Наталія 06 Березень 2024
Персонал клініки дуже приємний, в клініці дуже комфортна атмосфера, планую звернутися в клініку на наступний прийом
Світлана 26 Грудень 2023
Клінікою задоволена.Все пройшло добре.
Світлана 09 Грудень 2023
Все добре відбулося. Нормальна клініка. Рекомендую. Всі молодці. У клініці гарні, нові технології.
Ангеліна 10 Жовтень 2023
В клініці дуже хороший персонал.
Катерина 14 Вересень 2023
На жаль лікар запізнилась й мені довелось чекати, а в іншому, візитом залишилась задоволеною.
Галина 12 Вересень 2023
Чудова клініка.
Ніна 24 Серпень 2023
Загалом залишилась задоволеною, але не одразу зрозуміла через які двері можна потрапити до центру, тому було б краще, якщо є така можливість, залишити позначку, що ці двері зачинені, а вхід трохи далі.
Леся 24 Серпень 2023
Клініка сподобалась. Візитом задоволена.
Галина 24 Серпень 2023
Чудова клініка.Дуже хороші лікарі,які чітко щнають свою справу.Велика подяка хірургу і Людині з великої букви Бринь Володимиру Мироновичу.Хірург від Бога.Він не тільки чудовий лікар а ще і дуже чуйна ,добра, людина.Дуже вам дякую,за вашу працю,за ваші золоті ручки.Хочу також подякувати лікарю Тетяні Олександрівні ,це лікар до якого хочеться іти на прийом.Все робить чітко акуратно,професійно.Дякую вам.