Центр Гінекології INTIMA

Центр Гінекології INTIMA

add_box Акушерство Гінекологія УЗ-діагностика Урологія Хірургія ... ще
Паркінг
Центр гінекології, який спеціалізується на діагностиці патологій жіночої статевої сфери, молочних залоз, сучасному хірургічному (лапароскопія, гістероскопія), консервативному лікуванні, та питаннях естетичної гінекології з застосуванням новітніх лазерних технологій
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 21:00
вул. Митрополита Андрія Шептицького, 10на карті
Дніпровський м.Лівобережна
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Схожі клініки поблизу в місті Києві:
Віва на м. Либідська
add_box Акушерство Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Мамологія Масаж ... ще
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 21:00
вул. Антоновича, 155
Гармонія здоров'я на В. Чорновола
add_box Акушерство Алергологія Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія ... ще
access_time_filled пн - сб : 8:30 - 20:30 access_time_filled нд : 9:00 - 18:00
вул. Вячеслава Чорновола, 12
Допомога плюс на Нивках
add_box Акушерство Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Мамологія Ортопедія ... ще
access_time_filled пн - сб : 8:30 - 20:30 access_time_filled нд : вихідний
вул. Данила Щербаковського, 52
 «Якість Життя» - медичний центр - гастроентерологія
add_box Акушерство Анестезіологія Гастроентерологія Генетика Гінекологія Дерматологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 15:00
вул. Велика Житомирська, 14
"Мати та дитина" в Голосієво
add_box Акушерство Гінекологія Репродуктологія Фізіотерапія Хірургія Лабораторна діагностика
access_time_filled пн - чт : 9:00 - 16:00 access_time_filled пт : вихідний access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Казиміра Малевича, 83
Смарт Медікал Центр (Smart Medical Center) на Чернігівській
add_box Акушерство Алергологія Анестезіологія Гастроентерологія Генетика Гематологія ... ще
access_time_filled пн - нд : 7:30 - 21:00
просп. Леоніда Каденюка, 17-В
Дніпровський
Сіті Клініка на просп. Науки
add_box Акушерство Андрологія Венерологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 19:00 access_time_filled нд : 9:00 - 17:00
просп. Науки, 30
Reprolife (Репролайф) на вул. Шумського
add_box Акушерство Андрологія Генетика Гінекологія Мамологія Репродуктологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : 8:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Шумського, 5
Дарницький
«Healthy and Happy» (ХЕЛСІ ЕНД ХЕПІ) на Саксаганського
add_box Акушерство Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Косметологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 14:00
вул. Саксаганського, 39а
Благомед+
add_box Акушерство Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Гомеопатія Дерматологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. А. Ахматової, 46
Дарницький
Схожі клініки в інших районах міста Києва:

«Intima» – це спеціалізований центр сучасної гінекології. У нас працюють досвідчені лікарі, які вже врятували життя та допомогли відновити здоров'я багатьом пацієнткам. У центрі проводиться інструментальна, апратна діагностика та лікування з використанням передового італійського та америакнського обладнання.

Одна з особливостей відвідування лікаря у клініці INTIMA – це комплексний підхід з урахуванням усіх ваших потреб. У ціну однієї консультації гінеколога вже включено все необхідне для успішного вирішення вашої проблеми:

• огляд на кріслі
  • кольпоскопія
  • УЗД ОМТ та УЗД молочних залоз
  • рекомендації та призначення лікування

Основні переваги клініки INTIMA

• Підбираємо лікування, виходячи з ваших індивідуальних особливостей. Приділяємо максимум уваги кожному пацієнту
  • Використовуємо інноваційне діагностичне та ендоскопічне обладнання. За рахунок цього отримуємо максимально точні результати обстежень та виконуємо свою роботу швидше
  • Ми дбаємо про ваш комфорт. Лікарі нашої клініки спеціалізуються на безкровному та безболісному вирішенні проблем стресового нетримання сечі та опущення піхви. Усі діагностичні та лікувальні маніпуляції виконуються без болю та стресу
  • Ми розуміємо, що знайти час для відвідування лікаря не так і просто, особливо з щільним графіком
  • Ми працюємо з понеділка по суботу, ви можете звернутися до нас у будь-який зручний час з 9:30 до 19:30
  • Власне паркування: вам не доведеться нервувати і шукати місце для вашого авто
  • Знаходимося поряд із метро «Лівобережна», нас завжди просто знайти
  • Лабораторія у одному будинку. Ви можете отримати і обстеження та лікування в одному місці, зберігши час та засоби

У яких випадках ми будемо вам корисні:

• діагностика та лікування широкого спектру гінекологічних захворювань (запальні захворювання внутрішніх статевих органів, ендометріоз, порушення менструального циклу, тазові болі, міома матки, захворювання шийки матки)
  • комплексна ультразвукова діагностика органів малого тазу
  • скринінгове ультразвукове дослідження молочних залоз
  • естетична гінекологія, вирішення безлічі делікатних питань з використанням новітніх лазерних технологій та комплексного лікувального підходу
  • проведення скринінгових програм обстежень захворювань шийки матки
  • експертна оцінка складних медичних ситуацій із залученням суміжних спеціалістів
  • корекція стану жінки під час менопаузи (опущення стінок піхви 1-2 ст, стресове нетримання сечі, вагінальна сухість)
  • оперативна гінекологія (всі види оперативного лікування гінекологічних захворювань)
  • розробка програм збереження репродуктивного здоров'я та відновлення якості життя у жінок із хронічними захворюваннями внутрішніх органів, з онкозахворюваннями
  • підготовка до вагітності (преконцепційна підготовка)
  • супровід післяпологового періоду
  • діагностика та лікування маститів, захворювань молочних залоз під час лактації, допомога в організації грудного вигодовування
Вікторія 03 Липень 2024
Клініка комфортна, дякую.
Ірина 09 Травень 2024
Візит пройшов супер! дуже гарна клініка.
Єлизавета 20 Квітень 2024
Чудова клініка, все було дуже добре у цій клініці. Дякую.
Наталія 06 Березень 2024
Персонал клініки дуже приємний, в клініці дуже комфортна атмосфера, планую звернутися в клініку на наступний прийом
Світлана 26 Грудень 2023
Клінікою задоволена.Все пройшло добре.