Статті за напрямком Сімейна медицина

Блог ЗМІ про нас Для лікарів Статті Новини партнерів Новини сервісу
Зима — досить складний час року для організму: зниження імунітету, велика кількість вірусних захворювань навколо, та й сезонні розлади не додають гарного самопочуття і настрою. Щоб ви зустріли зиму у всеозброєнні, ми зібрали для вас найкращі медичні установи, в яких можна отримати кваліфіковану допомогу з будь-яких питань, пройти необхідні обстеження, дізнатися про необхідну профілактику або лікування.
Сімейна медицина для українців - явище досить нове. DOC.UA вирішив з'ясувати, які хвороби лікує лікар загальної практики і чому цей напрямок так популярний в багатьох країнах. На ці та інші питання відповів сімейний лікар медичного центру «Універсум Клінік» (Universum Clinic) Алі Багіров
Для занять бігом потрібно ретельно готуватися та врахувати безліч факторів щодо здоров’я. Така підготовка потрібна не лише для професіональних спортсменів, але і для любителів. Тому ми радимо прислухатися до порад сімейного лікаря та бігуна Петра Мартинова.
Своїм досвідом, інноваціями в управлінні і цілями ділиться Сам Аганов - засновник і директор Медичної мережі Doctor Sam. Сам Аганов розповів нам про те, чому в його клініці панує особлива атмосфера комфорту і спокою, про свідомих пацієнтів, які піклуються про своє здоров'я і цінностях, які формуються в стінах медичного центру Doctor Sam.
Скарги на постійну втому є найбільш частими у практиці сімейного лікаря. У більшості випадків їх причина криється в неякісному харчуванні і недосипанні, що не дивно, якщо взяти до уваги спосіб життя сучасної людини. Але що робити, якщо ваше харчування і сон відповідають нормі, а ви все одно відчуваєте себе втомленим і розбитим?
Що таке диспансеризація? Чому так важливо проходити щорічний профогляд? Яких лікарів необхідно відвідувати в першу чергу? Для кого профогляд є обов'язковим при прийомі на роботу? Про все це читайте в статті.
Сьогодні жоден прийом антибактеріальних препаратів не обходиться без спільного призначення пробіотиків - препаратів ліофілізованих корисних лактобактерій. Про підводні камені і правила прийому пробіотиків в відео-пораді, підготовленому сервісом DOC.UA розповідає сімейний лікар клініки "Адоніс Людмила Коломієць.
Нерідко в житті трапляються ситуації, коли різке нездужання застає нас зненацька. При цьому часу і сил на те, щоб звернутися в клініку, у нас немає. Оптимальним виходом з цього становища є виклик лікаря додому. Сервіс пошуку лікарів DOC.UA може запропонувати вам більше 100 лікарів, які надають медичні послуги у пацієнта на дому.
Не завжди твердження: "У природи немає поганої погоди" буває справедливим. І з цим погодяться всі метеопати: ті люди, на чиє самопочуття погода надає величезний вплив. Якщо ви страждаєте від мінливості погоди, то швидше за все ви до них відноситесь, а значить - повинні знати основні заходи профілактики по боротьбі з поганим самопочуттям в погану погоду. Головне пам'ятайте, що метеочутливість можна подолати!