Одеса

Сторінка 53: Приватні лікарі в Одесі

Лікар Кардіолог Голобородько Борис Іванович на Doc.ua
Досвідчений лікар-кардіолог займається організацією охорони здоров'я, допомагає при гострих станах, коли потрібна невідкладна допомога в кардіології. Лікує гострий коронарний синдром, гіпертонічну хворобу, порушення серцевого ритму і провідності, брадикардію, синдром WPW, перикардит, міокардит, вади серця та інші захворювання серцево-судинної системи
Лікар Офтальмолог, Хірург Усов Володимир Яковлевияч на Doc.ua
Доктор медичних наук
Володимир Якович офтальмолог, хірург, лікар вищої категорії. Доктор медичних наук. Старший науковий співробітник. Тільки за останні 5 років успішно виконав більше 900 операцій з приводу таких захворювань очей як: катаракта, глаукома, птерігіум, виразки, більма, первинна та вторинна дистрофії рогівки, кератоконус та ін.
Лікар Офтальмолог Саленко Сергій Валентинович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Доктор спеціалізується на оптометрії і контактній корекції зору, а також сучасній методиці лікування патології органу зору і способах зупинки прогресування короткозорості.
Лікар Ендоскопіст Пархоменко Віктор Михайлович на Doc.ua
Проводить ендоскопічні методи дослідження патологій шлунка, дванадцятипалої кишки, стравоходу, товстої кишки. Володіє методиками визначення хелікобактер пілорі (Нр) за допомогою інвазивного і дихального тесту, взяття матеріалу для подальшого гістологічного дослідження, ендоскопічною хірургією (видалення поліпів шлунка, стравоходу).
Лікар Терапевт Шевченко Олена Станіславівна на Doc.ua
Лікар-терапевт, директор приватної клініки "Ноу Хау Мед". Займається пошуком причин хвороб людини і проводить їх лікування і покращує загальний стан організму.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Солоха Петро Анатолійович на Doc.ua
Петро Анатолійович - засновник і головний лікар клініки «ОРТО СПАС Дентал». Працює в таких напрямках, як ортопедія, ортодонтія, терапевтична стоматологія, хірургія. Маючи розширену кваліфікацію, використовує міждисциплінарний підхід в лікуванні зубощелепної системи, проблеми порожнини рота розглядає в комплексі естетичної та функціональної стоматології.
Лікар Стоматолог Бедрицький Гліб Вікторович на Doc.ua
Засновник клініки сучасної стоматології доктора Бедрицького. Стоматолог, проводить медичну практику 26 років. Вів стоматологічну практику в Польщі, Голландії, Україні, Німеччині.
Лікар Педіатр Бадіка Людмила Володимирівна на Doc.ua
Педіатр вищої медичної категорії, фахівець в медицині невідкладних станів, проводить лікування дітей різного віку, у яких спостерігається соматична патологія. Володіє сучасними методами діагностики, лікування і профілактики різних захворювань дитячого віку: захворювань органів дихання; захворювань шлунково-кишкового тракту (у тому числі успішне лікування гельмінтозів, лямбліозу)
Лікар Психолог, Психотерапевт Григоращенко Володимир Кирилович на Doc.ua
Досвідчений психолог спеціалізується на використанні методу тілесного орієнтування в своїй роботі. Надає психологічну допомогу при кризах і травмах, комп'ютерної та алкогольної залежності, невротичних станах, труднощах в сімейних відносинах. До нього можуть звертатися клієнти, які страждають від стресу, депресії і ігроманії
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Алхова Оксана Анатоліївна на Doc.ua
Косметолог-естетист і дерматовенеролог вищої категорії займається діагностикою та лікуванням венеричних і шкірних захворювань, володіє навичками лікарської косметології