Одеса

Сторінка 57: Приватні лікарі в Одесі

Лікар Кардіохірург Забировський Сергій Ернестович на Doc.ua
Кардіохірург Сергій Ернестович займається наданням спеціалізованої та всебічної терапевтичної допомоги пацієнтам з патологіями серцевих клапанів, атеросклерозом, інфарктом міокарда, аритміями та іншими порушеннями.
Лікар Андролог, Уролог Ставничий Олексій Сергійович на Doc.ua
Уролог, нейроуролог, андролог. Проводить комплексне уродинамічне дослідження, оперативні і малоінвазивні втручання на органах сечовидільної системи. онкоурологічні операції. Позбавляє пацієнтів від аденоми передміхурової залози, склерозу передміхурової залози, хронічного простатиту, каверніта, детрузорносфінктерної дисинергії, нетримання сечі, синдрому хронічної тазової болі, сечокам'яної хвороби
Лікар Стоматолог Статуєва Світлана Юріївна на Doc.ua
Головний лікар клініки "Dent Art" в Одесі, робоча сфера - приведення посмішки в ідеальний стан, лікування дефектів емалі, включаючи ускладнені випадки за допомогою передових технологій в стоматології і матеріалів найвищої якості.
Лікар Косметолог Кравченко Катерина Леонідівна на Doc.ua
Катерина Леонідівна є членом Українського товариства естетичної медицини, її пріоритетними напрямками роботи як лікаря дерматокосметолога є ендермологія, контурна пластика обличчя, мезотерапія, лазерна косметологія і епіляція.
Лікар Онколог, Уролог Чистяков Роман Сергійович на Doc.ua
Роман Сергійович спеціалізується на андрологічній урології, онкологічній та реконструктивній урології. Надає допомогу при патології органів мошонки і передміхурової залози, проводить малоінвазивні ендоскопічні операції, лапароскопічні операції.
Лікар Уролог Гуменюк Руслан Вікторович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на урології. Здійснює консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання та патології, як: еректильна дисфункція (імпотенція); порушення статевих функцій; передчасна еукуляція; хронічні простати; безпліддя; аденома передміхурової залози. Веде прийом для дітей від народження
Лікар Психотерапевт Салій Юлія Анатоліївна на Doc.ua
До компетенції доктора входить: питання і проблеми сексуальності (гендерна ідентичність, сексуальна орієнтація, сексуальні переваги, кінки, сексуальна залежність, парафилії), проблеми міжособистісних відносин (робочі, дитячо-батьківські, любові), тривожні стани, депресивні стани, стресові стани, згубні пристрасті, хвороби залежності, неврози, психосоматика.
Лікар Рентгенолог Камінський Вадим Миколайович на Doc.ua
Лікар-рентгенолог (вища категорія), проводить класичну рентгенологію з метою діагностики патологій захворювань шлунково-кишкового тракту, ОГК, м'яких тканин і кісткової системи, мамографію, комп'ютерну томографію для діагностики захворювань органів і систем органів.
Лікар Офтальмолог, Хірург Душенчук Тарас Володимирович на Doc.ua
Офтальмохірург проводить виправлення рефракційних помилок після операції, розтин кіст в області повік, видаляє доброякісні новоутворення шкіри повік, кон'юнктиви. Діагностує захворювання за допомогою огляду очного дна, оптичної біометрії, візометрії. Лікує діабетичний макулярний набряк, глаукому, пресбіопію, атрофію зорового нерву, запальні захворювання очей
Лікар Гомеопат, Дерматолог, Сімейний лікар Зіміна  Тетяна  Степанівна на Doc.ua