Одеса

Сторінка 59: Приватні лікарі в Одесі

Лікар Стоматолог Приходько Катерина Олександрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
В роботі перевагу віддає сучасним методикам ендодонтичного лікування, реставрацій, лікування некаріозних / каріозних пошкоджень зубів.
Лікар Стоматолог Турбай Олена Олександрівна на Doc.ua
Лікар стоматолог, займається реставрацією зубів (фронтальної групи), мікропротезуванням, відбілюванням, а також ендодонтичним лікуванням. Спеціаліст в області лікування карієсу, а також ускладнень хвороби. Володіє англійською мовою.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Наумчук Наталія Миколаївна на Doc.ua
Область професійних інтересів Наталії Миколаївни охоплює такі сфери як: лікування захворювань жіночих статевих органів, реабілітація жіночої репродуктивної функції, гінекологічна ендокринологія, планування сім'ї, надання медичної допомоги жінкам з невиношуванням вагітності і мають проблеми із зачаттям.
Лікар Акушер-гінеколог Демідчик Ростислав Ярославович на Doc.ua
Ростислав Ярославович є фахівцем в області діагностування і лікування гінекологічних порушень, зокрема різних запальних захворювань і онкопатологій. У своїй роботі користується безліччю методик лікування, таких як лапаротомія, лапароскопічні та малоінвазивні операції, а також лазерне лікування шийки матки.
Лікар Косметолог Васильєва Валентина Сергіївна на Doc.ua
Валентина Сергіївна є учасником Асоціації косметологів України, фахівцем з лазерної та апаратної косметології, контурної пластики препаратами на основі ботулотоксину, біоревіталізації і плазмотерапіі.
Лікар Стоматолог Бобильов Олег Олегович на Doc.ua
Бобильов Олег Олегович спеціалізується на ортопедичній стоматології. Даний лікар виконує такі процедури: ендодонтичне лікування, художню реставрацію і протезування. Він займається лікуванням різних ускладнень карієсу.
Лікар Психолог Друтіс Олена на Doc.ua
Психолог, займається проведенням індивідуальних консультацій, а також групових занять, є засновником Центру психології «Self». Працює зі стресом, депресіями, фобіями і ін.
Лікар Стоматолог Гордійцяк Ярослав Михайлович на Doc.ua
Ярослав Михайлович займається відновленням цілісності зубочелюстного апарату, жувальної функції, а також естетичною реставрацією зубів. До кожного пацієнта у Ярослава Михайловича суто індивідуальний підхід, що підвищує якість роботи і комфорт пацієнта під час виконання маніпуляцій. У своїй практиці застосовує різні протоколи роботи, пряму і непряму техніки реставрації.
Лікар Офтальмолог Усова Олена Володимирівна на Doc.ua
Олена Володимирівна кваліфікований лікар офтальмолог. Спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці очних захворювань. Проводить терапевтичну офтальмологію. Регенеративні технології в офтальмології
Лікар Андролог, Уролог Жосан Дмитро Олександрович на Doc.ua
Лікар-уролог, здійснює лікування патологій сечостатевої системи (нетримання сечі, циститу, сечокам'яної хвороби, пієлонефриту, уретриту, простатиту, чоловічого безпліддя, еректильної дисфункції, гіперреактивність сечового міхура). Володіє методиками проведення бужування уретри, інстиляції уретри і сечового міхура