Одеса

Сторінка 62: Приватні лікарі в Одесі

Лікар Педіатр Чоботар Оксана Олегівна на Doc.ua
4.7
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні дитячих захворювань, добре знає особливості дитячого організму і особливості їх розвитку в підростаючому організмі. Проводить протиепідемічні заходи при інфекційних захворюваннях. Веде прийом (або відвідує на дому) хворих дітей, проводить щомісячне обстеження здорових пацієнтів, починаючи від моменту їх виписки з пологового будинку до виконання одного року. Під час обстеження лікар контролює динаміку росту, ваги дитини і інші показники, стежить за його загальним фізичним і психічним
Лікар Нарколог, Психотерапевт Цапін Ігор Миколайович на Doc.ua
4.7
Нарколог, психотерапевт з тридцятирічним досвідом роботи, займається порятунком від алкогольної, наркотичної та інших залежностей, допомагає в позбавленні від зайвої ваги. В КОЖНОМУ МІСТІ ЛІКАР ВЕДЕ ПРИЙОМ ТІЛЬКИ ПО ПОПЕРЕДНЬОЇ ЗАПИСИ.
Лікар Невролог, Психотерапевт Павленко Тимофій Вікторович на Doc.ua
4.7
Кваліфікований невролог і психотерапевт, робоча сфера діяльності включає вивчення механізмів формування залежності, профілактичну роботу в наркології, сімейне консультування, екзистенціальну і глибинну психотерапії і т.д.
Лікар Кардіолог Лузан Інна Іванівна на Doc.ua
4.7
Доктор діагностує і лікує: ІХС, ГБ, порушення ритму, кардіоміопатії, міокардити, серцеву недостатність, дисліпідемії
Лікар Онколог, Проктолог, Хірург Носко Платон Михайлович на Doc.ua
4.6
Платон Михайлович - хірург-онколог, провідний фахівець з питань колопроктології та малоінвазивної хірургії. Проводить терапію пацієнтів в області колопроктології, використовуючи безопераційні методики і малоінвазивні технології. Проводить лапароскопічні операції в проктології, трансанально-ендоскопічну мікрохірургію при раку прямої, товстої кишки, займається лікуванням дисфункції тазового дна, володіє методикою «хірургії одного дня»
Лікар Гастроентеролог Бєляєва Надія Володимирівна на Doc.ua
4.6
Лікар-гастроентеролог другої категорії. Спеціалізується на лікуванні та діагностиці в області гастроентерології, проходила курси ультразвукової інтервенційної малоінвазивної хірургії та діагностики. Знаходить індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Лікар Стоматолог Аджийська Юлія Іванівна на Doc.ua
4.6
Аджійська Юлія Іванівна спеціалізується на терапевтичній стоматології. Вона проводить процедури з художньої реставрації зубів, чищення зубів і багато іншого. А також лікує такі захворювання, як пульпіт, карієс, періодонтит і т.д.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Мала Наталія Олексіївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Наталя Олексіївна здійснює комплексну корекцію всіх типів зміщення прикусу, патології зубних рядів, ортодонтичну підготовку перед протезуванням. В роботі використовує сучасні ортодонтичні апарати і всі види брекет-систем. Проводить лікування зубів передовими методиками, процедури по відбілюванню, ремініралізаціі, профілактиці та гігієну ротової порожнини.
Лікар Кардіолог Нечай Оксана Олександрівна на Doc.ua
4.5
Володіє сучасними методиками лікування серцево-судинних патологій (аритмії серця, стенокардії, кардіоміопатії, серцевої недостатності, а також ішемічної хвороби серця)
Лікар Психолог, Психотерапевт Чернега Віталій Васильович на Doc.ua
4.5
Досвід роботи в медицині - понад 25 років, в психології - близько 15 років. Більше 3-х років є керівником 12-крокових груп по зціленню від залежностей в програмі сімейної служби СПД. Є автором і ведучим семінарів - тренінгів з сімейної психології з 2009 року.