Одеса

Сторінка 58: Приватні лікарі в Одесі

Лікар Анестезіолог, Педіатр, Сімейний лікар Семко Віталій Миколайович на Doc.ua
Лікар-педіатр, неонатолог, дитячий анестезіолог-реаніматолог. Стаж роботи у медицині 25 років. Досвід роботи в поліклініці та дитячій лікарні. Консультирую дітей від народження, маю великий досвід роботи неонатологом та неонатологом-реаніматологом. Консультирую дорослих-нині працюю за кордоном як лікар сімейний (інтерніст). Відео-лекції на ГОЛОВНОМУ МЕДИЧНОМУ КАНАЛІ в Ютубі.
Лікар Хірург Шкурат Олександр Вікторович на Doc.ua
Лікар-хірург, спеціалізується в області травматології, лікуванні лор - хвороб. Працює за такими напрямками: абдомінальна хірургія, лапароскопічна хірургія, хірургія ожиріння і метаболічних розладів, невідкладна хірургія.
Лікар Психолог, Психотерапевт Гурська Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Кандидат психологічних наук, клінічний психолог, акредитований гештальт-терапевт, супервізор, автор підручника «Патопсихологія», автор понад 10 наукових статей, керівник центру клінічної психології «Сприяння». Спеціаліст в клінічних питаннях психотерапії та психологічної реабілітації пацієнтів з шизофренією. Досвід клінічної практики більш 15 років. Успішно працює з людьми з психічними розладами (панічні атаки, депресії, неврози, психози, фобії, шизофренія), а також з членами їх сімей у форматі групи та індивідуальної психотерапії
Лікар Психолог, Психотерапевт Дьяур Сергій Борисович на Doc.ua
Психотерапевт, психолог, психоаналітик, тілесний терапевт. Проводить психотерапію (індивідуальну і групову) і консультування. Надає допомогу у вирішенні психологічних таких проблем, як стреси, депресії, фобії, панічні стани, психосоматичні захворювання, проблеми взаємин і т.п.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Стеценко Андрій Вікторович на Doc.ua
Ортодонт-стоматолог, займається установкою незнімних ортодонтичних апаратів (металевих, керамічних, сапфірових, лінгвальних, самолігуючі брекетів), а також знімних апаратів (пластин, кап).
Лікар Стоматолог Шатілова Оксана Володимирівна на Doc.ua
Лікар-стоматолог, працює по терапевтичному напрямку стоматології, здійснює ендодонтичне лікування, постановку пломб, лікування пульпіту, періодонтиту.
Лікар Психолог Штефан Катерина Анатоліївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на психологічному консультуванні і довгостроковій психотерапії. Допомагає клієнтам виходити зі складних життєвих ситуацій, впоратися з депресивними станами і підвищеною тривожністю, вибудовувати гармонійні взаємини з близькими і колегами, позбутися від панічних атак, підвищеної агресії і розладів харчової поведінки.
Лікар Психіатр, Психолог Ткаченко  Христина  Юріївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Христина Юріївна - судово-психіатричний експерт, відповідальний, досвідчений психіатр, який допоможе вам у вирішенні проблем, та буде поруч. Спеціалізується на лікуванні тривожних розладів, депресії, розладів харчової поведінки (РХП) лікуванні фобій, панічних атак, посттравматичного стресового розладу (ПТСР), лікуванні біполярного афективного розладу (БАР), шизофренії, залежностей (алкогольна, наркотична, ігрова) та ін.
Лікар Репродуктолог Гриценко Анна Сергіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на репродуктології. Займається діагностикою та лікуванням всіх форм безпліддя, проводить ЕКО та інші види допоміжних репродуктивних технологій. Лікує звичне невиношування вагітності
Лікар Офтальмолог Жуманазаров Алібек Амінбоевіч на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар офтальмолог Жуманазаров Алібек Амінбоєвич проводить такі процедури як авторефкератометрія, ОСТ переднього відділу макулярної області сітківки, зорового нерва, ОСТ біометрія, А-сканування, кератотопографія, біомікроскопія переднього і заднього відділів ока, визначення внутрішньоочного тиску, тонометрія, icare, проведення парабульбарних, підконюктивальних ін'єкцій , видалення стороннього тіла рогівки