Одеса

Сторінка 60: Приватні лікарі в Одесі

Лікар Рефлексотерапевт, Фізіотерапевт, Реабілітолог Железняк Юрій Олексійович на Doc.ua
Юрій Олексійович здійснює успішний супровід пацієнтів в постінсультному стані, стані після пневмонії. Надає допомогу у відновленні при травмах живота, нижньої частини спини, поперекового відділу хребта і тазу, при лактостазі (лактаційний мастит, застій молока), при післяопераційних станах
Лікар Флеболог, Судинний хірург Блошенко Сергій Васильович на Doc.ua
Судинний хірург, займається діагностикою та лікуванням атеросклерозу судин нижніх кінцівок, сонних артерій, варикозу, лімфостазу, травм кровоносних судин, трофічних виразок нижніх кінцівок, хронічної венозної недостатності, доброякісних новоутворень шкіри і м'яких тканин, варикозного розширення вен малого тазу. Позбавляє від судинних «зірочок»
Лікар Уролог Альошин Денис Олексійович на Doc.ua
Лікар-уролог проводить консервативне лікування захворювань сечостатевої системи. З метою діагностики та лікування захворювань і патологій проводить уретроскопію, цистоскопію, операцію Бергмана, видалення поліпів уретри, статевого члена, мошонки. Встановлює внутрішній стент ВМП. Лікує затримки сечовипускання, нетримання сечі, новоутворення нирки, сечового міхура, цистит, аденому простати
Лікар Косметолог Коєва Ірина на Doc.ua
Косметолог, проводить такі маніпуляції, спрямовані на поліпшення шкіри: чистки, пілінги, електростимуляцію, шліфування, редермалізація шкіри обличчя і тіла і т.д. Успішно бореться з розацеа, сухістю шкіри, себореєю, дерматитами.
Лікар Нейрохірург Світлицький Владислав Петрович на Doc.ua
Нейрохірург займається установкою систем транспедикулярної фіксації, титанових пластин на передню поверхню тіл хребців в шийному відділі, видаленням новоутворень головного і спинного мозку. Лікує зміщення хребців (туберкульоз), стеноз хребетного каналу, переломи хребців, вторинне ураження хребців (метастазування), гемангіоми тіл хребців, новоутворення, кісти головного мозку, кісткові дефекти черепа, гідроцефалія, посттравматичні нейропатії периферичних нервів
Лікар Рентгенолог Логінова Ірина Вадимівна на Doc.ua
Лікар-рентгенолог, здійснює різні рентгенологічні дослідження, а для діагностики патологій молочних залоз проводить мамографію.
Лікар Психолог Попова Світлана Володимирівна на Doc.ua
Лікар проводить терапію невротичних станів, пов'язаних з конфліктними ситуаціями в сім'ї і на роботі, надає допомогу при переживанні горя, кризових ситуацій (втрата роботи, відносин, переїзд і т. д.), кризах у відносинах з підлітками
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Андрущенко Олена Анатоліївна на Doc.ua
Олена Анатоліївна займається виявленням і комплексною терапією венеричних інфекцій і їх шкірних проявів, бактеріальною інфекцією шкіри, захворювань нігтів і волосся грибкового і іншого походження, дерматитів різного генезу.
Лікар Ендокринолог Дзюбан Наталія Костянтинівна на Doc.ua
Лікар-ендокринолог, здійснює лікування метаболічного синдрому, цукрового діабету (1 і 2 тип) і ін. Наталя Костянтинівна є провідним фахівцем з терапії синдрому діабетичної стопи.
Лікар Трихолог Чиж Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
В роботі лікар керується сучасними методами діагностики і лікування хвороб волосся і шкіри волосистої частини голови, використовує інноваційні техніки і лікарські препарати з доведеною ефективністю для терапії. Займається вирішенням проблем, пов'язаних з посиленим саловідділенням внаслідок порушення нейроендокринної регуляції функцій сальних залоз шкіри. Проводить лікування специфічних захворювань, як трихоптилоз і остиофолікулит