Одеса

Сторінка 63: Приватні лікарі в Одесі

Лікар Флеболог, Судинний хірург Защук Руслан Георгійович на Doc.ua
4.3
Лікар-судинний хірург, сфера професійних інтересів: гостра патологія підшлункової залози, жовчного міхура, виразкової хвороби, атеросклероз аорти, магістральних артерій нижніх кінцівок, сонних артерій, лікування уражень судин у пацієнтів, які хворіють на цукровий діабет.
Лікар Стоматолог Довженко Інна Ігорівна на Doc.ua
4.1
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується в області терапевтичної стоматології. Володіє всіма методами лікування карієсу і його ускладнень, ендодонтичного лікування, художньої реставрації зубів, терапії захворювань слизової оболонки порожнини рота і пародонту. Професійно виконує зняття зубних відкладень ультразвуковим та повітряно-абразивним методом, відбілювання зубів
Лікар Педіатр, Вертебролог Мухін Ігор Геннадійович на Doc.ua
4.0
Лікар проводить лікування хребта і внутрішніх органів за допомогою традиційної та альтернативної медицини. Використовуючи методики цигун-терапії, лікує захворювання органів сечостатевої, ендокринної, травної, дихальної систем, хронічні стани з нез'ясованим діагнозом, сексуальні розлади.
Лікар Логопед Тупікова Анастасія Анатоліївна на Doc.ua
4.0
Лікар-логопед, проводить консультації щодо порушень розвитку мовлення у дітей, визначаючи їх характер і рівень. Спеціаліст проводить корекцію порушень розвитку усного мовлення, використовуючи різноманітні прийоми, методи і засоби.
Лікар Нефролог, Терапевт Краснощок Алевтина Анатоліївна на Doc.ua
3.0
Лікар-нефролог проводить сеанси гемодіалізу, консультує нефрологічних пацієнтів і пацієнтів, які перебувають на ЗПТ. Проводить процедуру плазмаферезу, перитонеального діалізу. Лікує хронічну і гостру ниркову недостатність
Лікар Кардіолог, Лікар екстреної медицини Поплавська Ірина Володимирівна на Doc.ua
2.2
Лікар медицини невідкладних станів, консультує як кардіолога. Надає медичну допомогу при аритмії серця, стенокардії, інфаркті міокарда, інсульті, епілепсії, серцевій недостатності та ін.
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Ковилкіна Наталія Павлівна на Doc.ua
Наталя Павлівна косметолог, лікар-дерматовенеролог вищої категорії. Завідуюча відділенням косметології Інституту VIRTUS. Спеціалізується на проведенні анти-ейдж терапії. Проводить діагностику і лікування запальних захворювань шкіри.
Лікар Мануальный терапевт, Невролог, Рефлексотерапевт Лосєв Олександр Васильович на Doc.ua
Лікар-невропатолог, спеціалізується на лікуванні таких хвороб як, остеохондроз, біль в спині, депресія, амнезія мігрень і безсоння і т.д.
Лікар Гінеколог Самсонова Світлана Ігорівна на Doc.ua
Лікар Уролог Петровський Юрій Борисович на Doc.ua
Юрій Борисович лікар-уролог вищої категорії. Проводить малоінвазивні втручання на нирках, сечовому міхурі, простаті, сечівнику; хірургічне та ендоскопічне лікування нетримання сечі у чоловіків і жінок; естетичну хірургію зовнішніх статевих органів