Одеса

Сторінка 68: Приватні лікарі в Одесі

Лікар Рентгенолог Лотішко Валентин Петрович на Doc.ua
Валентин Петрович лікар-рентгенолог, але володіє методиками комп'ютерної діагностики (ОГК, ангіографія головного мозку, ОЧП судин нижніх кінцівок, онкопатологія, кісткова патологія, запальні процеси).
Лікар Кардіолог, Терапевт, Сімейний лікар Пелюшенко Олег Анатолійович на Doc.ua
Олег Анатолійович спеціалізується на лікуванні захворювань серцево-судинної системи: гмпертонічна хвороба; ішемічна хвороба серця; респіраторні захворювання: бронхіти, пневмонії; захворювань ШКТ, цукрового діабету 2 типу та інших хвороб терапевтичного профілю
Лікар Офтальмолог, Хірург Щіпун Сергій Костянтинович на Doc.ua
Головний лікар центру «Тарус», кандидат медичних наук, видатний офтальмохірург Сергій Костянтинович за свою клінічну практику виконав понад 20000 операцій на структурах ока. Спеціаліст вперше в Україні впровадив в офтальмохірургічну практику цілий ряд фоторефракціонних лазерних оперативних втручань. Сергію Костянтиновичу належить кілька авторських свідоцтв, а також патент на поліпшену методику лазерної корекції LASIK.
Лікар Лікар екстреної медицини Хазан Володимир Борисович на Doc.ua
Спеціаліст з невідкладних станів. Лікар екстреної медицини, надає першу медичну допомогу, проводить діагностику і лікування пацієнтів.
Лікар Дерматовенеролог Іванов Дмитро Альбертович на Doc.ua
Дмитро Альбертович лікар дерматовенеролог вищої категорії. Спеціалізується на апаратній корекції фігури (ультразвукова кавітація, ударно-хвильова терапія, LPG-масаж, вакуумно-роликовий масаж, ультратонотерапія), на традиційних мануальних і косметичних методах корекції фігури. Проводить антицелюлітний масаж і догляд за тілом, ін'єкційні методи корекції фігури (мезотерапія), ферментну мезотерапию, регенеративні технології корекції целюліту (PRP, AMK), лазерні та ін'єкційні методи корекції рубців і розтяжок. Консультує по дієтичним програмам корекції фігури.
Лікар Стоматолог Войнаровська Наталія Анатоліївна на Doc.ua
Лікар стоматолог, фахівець в таких напрямках, як естетична стоматологія та ендодонтія. Займається реставрацією зубів і реконструкцією, лікуванням кореневих каналів.
Лікар Онколог Стороженко Світлана Анатоліївна на Doc.ua
Клінічний онколог-хіміотерапевт, лікар вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на лікуванні різних видів онкологічних захворювань у дорослих (рак легенів, рак молочної залози, рак шлунка та ін.). Проводить курси хіміотерапії, лікування пухлин імунотерапії, таргетною терапією, гормонотерапією, костно моделюючою терапією
Лікар Дерматовенеролог Павленко Тетяна Леонідівна на Doc.ua
Тетяна Леонідівна лікар-дерматовенеролог вищої категорії. Займається діагностикою, лікуванням і методами профілактики грибкових захворювань шкіри, апаратним лікуванням оніхомікозів, лікуванням врослих нігтів. Володіє навичками роботи фототерапевтичним обладнанням, пілінгами.
Лікар Ендоскопіст Зайада Халдун на Doc.ua
Доктор медичних наук
Зайада Халдун спеціалізується на дитячій ендоскопії та калоноскопіі. Володіє сучасними методами діагностики, проводить лікування і профілактику в області дитячої гастроентерології. Доктор виконує такі процедури: біопсію шлунка, тонкого і товстого кишечника, дванадцятипалої кишки.
Лікар Лікар екстреної медицини Сніговий Анатолій Анатолійович на Doc.ua
Спеціаліст з невідкладних станів з багаторічним досвідом роботи. Надає допомогу пацієнтам в рамках надання екстреної допомоги.