Одеса

Сторінка 69: Приватні лікарі в Одесі

Лікар Дерматовенеролог, Дерматоонколог Зацерклянний Олександр Мелентійович на Doc.ua
Олександр Мелентьевич консультує як лікар дерматовенеролог і дерматоонколог. Проводить ультразвукову діагностику шкіри, цифрову дерматоскопію. Володіє практичними навичками роботи на сучасних лазерних, ультразвукових і радіохвильових системах, застосовуваних в дерматології.
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Єровєєва Оксана Володимирівна на Doc.ua
Оксана Володимирівна лікар дерматовенеролог, косметолог вищої категорії. Володіє всім арсеналом методик сучасної косметології: ін'єкційної контурної пластикою обличчя, апаратної косметології, масажами обличчя, мезотерапією, методами серединного і глибокого пілінгів шкіри обличчя.
Лікар Кардіолог Бохонко Олег Ігорович на Doc.ua
Аритмолога, кардіолог, лікує аритмії, фібриляцію передсердь, стенокардію, тахікардію, екстрасистолію, брадикардію, інфаркт міокарда, ішемічну хворобу серця, пороки серця, кардіоміопатії та інші захворювання серцево-судинної системи
Лікар Анестезіолог, Лікар екстреної медицини Желомага Олександр Володимирович на Doc.ua
Лікар має вищу категорію і спеціалізується на анестезіології, медицині невідкладних станів. Надає допомогу при інсульті, артеріальній гіпертензії, інфаркті міокарда, епілепсії, набряку Квінке та ін.
Лікар Стоматолог Баранова Тетяна Юріївна на Doc.ua
Директор клініки "Dent Art" в Одесі, стоматолог загального профілю, досконало володіє методами корекції зубних дефектів, типових і нетипових патологій емалі, вільно оперує сучасними стоматологічними методами і обладнанням.
Лікар Лікар нетрадиційної медицини Мелентьєв Микола Юрійович на Doc.ua
Микола Юрійович є підполковником медичної служби в запасі, 12 останніх років фахівець професійно працює в напрямку біорезонансної медицини, займаючись терапією запальних патологій гострого і затяжного характеру, інфекційних і дегенеративних захворювань.
Лікар Стоматолог Смотрицький Олексій Борисович на Doc.ua
Лікар-стоматолог вищої категорії, головним завданням якого є установка зубних імплантатів, знімних і незнімних ортодонтичних апаратів, синус-ліфтинг. До кожного пацієнта знаходить індивідуальний підхід, що впливає на позитивний результат лікування.
Лікар Анестезіолог, Кардіолог Лісовик Сергій  Григорович на Doc.ua
Сергій Григорович лікар анестезіолог вищої категорії. Спеціалізується на введенні клінічного наркозу, контроль стану пацієнта під час операції.
Лікар Ендокринолог Моршнева Світлана  Петрівна на Doc.ua
Світлана Петрівна лікар-ендокринолог вищої категорії. Володіє і використовує в своїй практиці сучасні методи діагностики та лікування патології ендокринної системи. Проводить лікування захворювань щитовидної або паращитовидної залози; ожиріння, надмірної ваги, метаболічного синдрому; захворювань гіпоталамо-гіпофізарної системи; цукрового діабету 1 і 2 типів; захворювань наднирників; захворювань репродуктивної системи (чоловіче і жіноче ендокринне безпліддя) і ін.
Лікар Стоматолог Сергієнко Олена Юріївна на Doc.ua
Олена Юріївна більше 20 років здійснює комплексне терапевтичне, ендодонтичне і пародонтологічне лікування зубів. Встановлює пломби, виробляє професійну очищення порожнини рота і початкове лікування пародонтиту (пародонтозу).