Одеса

Сторінка 74: Приватні лікарі в Одесі

Лікар Косметолог Мазурова Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Тетяна Миколаївна є учасницею Український асоціацій лікарів-трихолог і косметологів, є експертом в області апаратної косметології, лікуванні волосся за допомогою мезотерапії, проводить процедуру введення людської плаценти.
Лікар Психолог Слива Людмила  Михайлівна на Doc.ua
Людмила Михайлівна дитячий психолог, працює з дітьми від 3 років. Проводить психологічне консультування та психодіагностику.
Лікар Мамолог, Онколог, Пластичний хірург Бондар Олександр Вадимович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Олександр Вадимович онко-пластичний хірург-мамолог. Доктор медичних наук, професор кафедри променевої діагностики, терапії та онкології, керівник курсу онкології ОНМедУ. Пріоритетні напрямки: онкологія, маммология, реконструктивно-відновна хірургія молочної залози будь-якого ступеня складності; операції з видалення доброякісних новоутворень в молочних залозах; радикальне видалення молочної залози з можливою лімфодисекцію і ін.
Лікар Косметолог Паланичка Оксана Володимирівна на Doc.ua
Оксана Володимирівна є завідуючою відділенням медичної косметології медичного центру "Олімпія", кваліфікованим дерматокосметологом, фахівцем з гідродерміі, плазмоліфтінгу, мезотерапії і контурної пластики.
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Дмитрова Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Ірина Анатоліївна лікар денрматовенеролог вищої категорії, косметолог і фахівець з лазерних технологій. Володіє повним арсеналом професійних навичок лікаря дерматокосметолога. Технікою лазерного видалення волосся, лазерною терапією в комплексному лікуванні вугрової хвороби. Проводить лазерне омолодження, лікування пігментації, видалення татуювань.
Лікар Лікар екстреної медицини Беленко Олексій Анатолійович на Doc.ua
Олексій Анатолійович лікар екстреної медицини, надає своєчасну, якісну, невідкладну допомогу пацієнтам при станах, що вимагає термінового медичного втручання.
Лікар Сімейний лікар Роствінський Генадій Вікторович на Doc.ua
Проводить лікування внутрішніх патологій у дорослих і дітей, працює з новонародженими і надає медичні послуги пацієнтам похилого віку з поліорганною патологією. Здійснює оформлення тимчасової непрацездатності, медичний супровід протягом багатьох років, проводить організацію на дому денного стаціонару.
Лікар Логопед, Дефектолог Серьоженко Олена Іванівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Логопед-дефектолог надає висококваліфіковану допомогу дітям з мовними проблемами. Проводить корекційні заняття при загальному недорозвитку мовлення 1, 2, 3, 4 рівня, фонетико-фонематичного недорозвитку мови, затримці психічного розвитку, ранньому дитячому аутизмі, а також займається з дітьми зі складною структурою дефекту
Лікар Педіатр Копійка Ганна Кузьмівна на Doc.ua
Педіатр першої категорії, проводить лікування патологій дитячої нефрології, має великий досвід роботи з соматичною патологією, консультант (сертифікований) по вигодовуванню дітей грудного віку. Кандидат медичних наук
Лікар Психолог Догонова    Лариса  Володимирівна на Doc.ua
Лариса Володимирівна кваліфікований психолог з 15-ти річним досвідом. Працює з травмами, формує психологічну зрілість, консультує з проблемами в сімейних відносинах, дитячо-батьківських та ін. Приймає дорослих і дітей з 10-ти років.