Одеса

Сторінка 72: Приватні лікарі в Одесі

Лікар Терапевт, Дерматовенеролог Рудовська Анжела Василівна на Doc.ua
Анжела Василівна займається діагностуванням, терапією венеричних і шкірних захворювань. Спеціалізується на комплексному лікуванні хронічних, грибкових, бактеріальних уражень шкірного покриву. Проводить лікування хвороб, що передаються статевим шляхом.
Лікар Кардіолог, Терапевт Цихмайстренко Анжеліна Валентинівна на Doc.ua
Лікар - терапевт, кардіолог вищої категорії. Займається сучасними методами лікування, профілактики і діагностики таких захворювань як загальні соматичні і патології серцево-судинної системи.
Лікар Нарколог, Психіатр, Психолог Рябухін Костянтин  Васильович на Doc.ua
Костянтин Васильович - магістр в галузі охорони здоров'я. Член асоціації психіатрів України. Автор понад 30 наукових робіт. Лауреат міжнародних та національних проектів: "Флагмани сучасної медицини", "Медична еліта України". Нагороджений грамотами та медалями від комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я "За охорону здоров'я нації", "За охорону психічного здоров'я нації", медаллю "Патріот Одеси", "Патріот України", орденом "Гордість нації".
Лікар Терапевт Бошкова Галина Йосипівна на Doc.ua
Доктор є фахівцем в галузі нефрології, веде практичну діяльність як в підрозділах стаціонару так і на амбулаторному прийомі. Має досвід в ЕКГ-діагностиці, спірометрії і в області гемодіалізу
Лікар Кардіолог Окоманюк Наталія Петрівна на Doc.ua
Кардіолог проводить консультативні прийоми пацієнтів з приводу проблем з серцево-судинною системою. Аналізує електрокардіограму, дані холтер моніторування. Призначає індивідуальну схему лікування і профілактики ускладнень серцево-судинних захворювань. Лікує постінфарктний атеросклероз, гіпертонічну хворобу та артеріальні гіпертензії, гіпертонічний криз, порушення ритму і провідності, синдром WPW
Лікар Педіатр, Лікар екстреної медицини Пургіна Ольга Федорівна на Doc.ua
Лікар (вища категорія) спеціалізується на медицині невідкладних станів, педіатрії. Здійснює терапію свинки (паротиту), епілепсії, серцевої недостатності, інсульту, стенокардії та ін.
Лікар Дерматолог Власкіна Юлія Сергіївна на Doc.ua
Лікар Дерматолог, Косметолог, Хірург Якімович Ірина Рафаэльевна на Doc.ua
Ирина Рафаэльевна специализируется на: нитевой имплантации разной степени сложности (подтяжка средней трети лица,бровей,шеи, живота), шприцевой липосакции лица и тела, эстетической коррекции лица препаратами Radiesse и ГК, ведении осложнений в эстетической медицине(ишемии,окклюзии, некрозы, рубцы). Кроме этого имеет большой опыт и выполняет следующие процедуры: ботулинотерапия (ботокс, ксеомин, диспорт), плазмотерапия (эндорет, плазмолифтинг), биоревитализация, биорепарация, мезотерапия
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Осташевська Ірина Миколаївна на Doc.ua
Ірина Миколаївна кваліфікований лікар дерматовенеролог, косметолог. Володіє повним арсеналом професійних навичок лікаря дерматокосметолога. Учасник і призер численних професійних форумів по косметології.
Лікар Дерматовенеролог Цепколенко Ганна Володимирівна на Doc.ua
Анна Володимирівна завідуюча відділенням регенеративних, лазерних і фото технологій. Лікар-дерматовенеролог вищої категорії. Спеціаліст по лазерним технологіям.