Гепатологи в Одесі

Сьогодні, 24 Вересня
Лікар Гастроентеролог, Ендоскопіст, Гепатолог Біленко Олена Дмитрівна на Doc.ua
31 років досвіду
Дорослі
Олена Дмитрівна гастроентеролог, гепатолог, ендоскопіст, лікар вищої категорії. Область професійних інтересів лікаря зачіпає сучасну ендоскопію всіх відділень органів травлення, здійснення терапії гострих і хронічно патологій шлунково-кишкового тракту, ведення пацієнтів з хронічним порушеннями травлення та ін. Займається ендоскопічною діагностикою та лікуванням хвороб шлунка, печінки і кишечника: гастриту, коліту, виразки шлунка і стравоходу, ГЕРХ та інших.
Virtus (Віртус) на Суднобудівній
Повторна консультація 200 грн
ул. Судостроительная, 1Б на карті
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Пт 24 Вересень Сб 25 Вересень Нд 26 Вересень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
2.8
Лікар Гепатолог  Багдасарян Арамик Айкович на Doc.ua
18 років досвіду
Дорослі
Лікар-гепатолог займається лікуванням таких захворювань: хронічний і гострий гепатит В; хронічний і гострий гепатит С; гепатит D; гепатит Е; гепатит G; гепатит F; токсичний і аутоімунний гепатит; алкогольний і неалкогольний гепатит; жовчнокам'яна хвороба; гемохроматоз (порушення обміну заліза в організмі); цироз печінки; холангіт; синдром Жильбера; жировий гепатоз печінки.
Сімейна клініка Інео
Пт 24 Вересень Сб 25 Вересень Нд 26 Вересень
Лікар Гастроентеролог, Гепатолог Васильєв Володимир Олександрович на Doc.ua
34 років досвіду
Дорослі
Володимир Олександрович - кваліфікований лікар - гастроентеролог-гепатолог-ендоскопіст, відомий новатор, лікар з величезним клінічним досвідом. Авторству Володимир Олександровича належить 2 монографії та понад 200 наукових статей, виданих в періодиці на Україні і за кордоном. Володимир Олександрович регулярно відвідує медичні заходи по всьому світу.
4.3
Лікар Гепатолог, Фізіотерапевт, Лікар нетрадиційної медицини Калініченко Микола Володимирович на Doc.ua
10 років досвіду
Діти
Микола Володимирович є науковим співробітником НДІ "Медичної реабілітації та курортології". Останні 8 років фахівець професійно займається біорезонансною медициною, спеціалізуючись на терапії вірусних патологій печінки, а також усіляких захворювань органів травлення.
Голубка, медичний центр
<p>Предварительная консультация врача перед диагностикой - бесплатная. Компьютерная диагностика - 800 грн.</p>
ул. Княжеская, 23на карті
Безкоштовно
Виклик додому
Лікар Гастроентеролог, Гепатолог Коваленко Олександра Миколаївна на Doc.ua
16 років досвіду
Дорослі
Гастроентеролог і гепатолог Олександра Миколаївна займається комплексною терапією різних за течією і етіологією патологій шлунка і 12-палої кишки, гепатобіліарних порушень, кишечника, а також здійснює ведення, цільову і симптоматичну терапію гепатитів в хронічній формі. Володіє багаторічним досвідом застосування сучасних методів ефективного лікування захворювань шлунково-кишкового тракту і печінки
3.4
Лікар Гепатолог, Інфекціоніст Мартынова Наталия Владимировна на Doc.ua
Інша клініка
Приморський бульвар, 1на карті
3.1
Лікар Інфекціоніст, Гастроентеролог, Гепатолог Трофименко Роман Валентинович на Doc.ua
Інша клініка
Приморський бульвар, 1на карті