Лікар Інфекціоніст, Гепатолог, Паразитолог, УЗД-фахівець Котик Тетяна Миколаївна на Doc.ua

Відгуки про лікаря Котик Тетяна Миколаївна

Лікар вищої категорії
16 років досвіду
Дорослі
Лікар спеціалізується в сфері гепатології та інфектології. Приймає пацієнтів з вірусними гепатитами, герпес вірусними інфекціями (в тому числі вірус Епштейна-Барра), субфебрилітетом неясної етіології, глистовими інвазіями, різними бактеріальними і вірусними інфекціями всіх органів і систем. Є експертом в області вакцинації
Кабінет инфекційних захворювань (КМКЛШМД) вул. Братиславська, 3
бульвар Дружбы Народов, 14на карті
Шевченківськийм. Дружби Народів
Кабінет інфекціоніста, гепатолога на Глушкова
проспект Академика Глушкова, 31Ана карті
Голосіївськийм. Теремки
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Сб 18 Вересень Нд 19 Вересень Пн 20 Вересень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
346 Відгуки
Анна 11 Серпень 2021
Лікарка відповіла на всі мої запитання, назначила подальше лікування. Мені все сподобалось
Ирина 09 Серпень 2021
Лікар була активна, дуже уважна. Назначив лікар додаткові обстеження і прийду на повторний прийом
Ігор 02 Липень 2021
Грамотна людина. Все подивилась, не назначала зайвих аналізів та прописала курс лікування. Залишився задоволений візитом
Людмила 18 Березень 2021
Я очень довольна. Хороший врач, профессиональная. Мне очень понравилась
Олег 05 Січень 2021
Не советую данного врача, в описании специализации врача фигурирует пункт, что врач принимает разных пациентов с различными бактериальными и вирусными инфекциями всех органов и систем. Да, действительно принимает, за немалые деньги, но результат этого ноль. Я обратился к этому специалисту с бактериальной инфекцией мочеполовой системи, с результатами анализов, врач меня выслушала внимательно, дала направления на кучу ненужных дополнительных анализов на немалую сумму и прописала травки лечиться. После того как лечение дало результаты, я обратился к ней опять, на что добрая врач ответила мне что это не ее специализация и что мне лучше обратиться к урологу, хотя мы помним что написано в специализации доктора. Нужно уточнить что конкретно лечит данный специалист. Я потерял много времени и денег, обходите этого доктора десятой дорогой.
Ольга 07 Грудень 2020
Очень позитивная, хорошая, грамотная и внимательная. Только позитив. Ми минут сорок с не беседовали, очень-очень позитивная.
Тетяна 06 Листопад 2020
Все хорошо, замечательный доктор. Мне все очень понравилось.
Ольга 09 Жовтень 2020
Лікар дуже уважна. Загалом, все було дуже добре!
Наталья 23 Жовтень 2020
Мне все понравилось. Профессиональный подход. Доктор все объяснил.
Вадим 15 Жовтень 2020
Доктор внимательная к деталям
Показати ще 10 Відгукиautorenew
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Лікарі поблизу