Лікар Гепатолог, Інфекціоніст, УЗД-фахівець, Паразитолог Котик Тетяна Миколаївна на Doc.ua

Відгуки про Котик Тетяна Миколаївна

Лікар спеціалізується в сфері гепатології та інфектології. Приймає пацієнтів з вірусними гепатитами, герпес вірусними інфекціями (в тому числі вірус Епштейна-Барра), субфебрилітетом неясної етіології, глистовими інвазіями, різними бактеріальними і вірусними інфекціями всіх органів і систем. Є експертом в області вакцинації

Перевірені відгуки про лікаря 573 відгуки

Дарина 07 Березень 2024
Лікар консультувала онлайн.  Лікар довго розпитувала про дитину, були готові результати аналізів і схема лікування від іншого лікаря. Ми хотіли, щоб лікар відкоригувала схему лікування і проконсультуватися у лікаря вузької спеціальності. Лікар визначила проблему і відкоригувала схему лікування, відповіді надіслала в повідомленнях
Ольга 07 Березень 2024
Лікар дуже ввічлива, дійсно була зацікавлена допомогти. Лікар допомогла і вирішила моє питання. Я дуже задоволена.
Олександра 07 Березень 2024
Лікар дуже доброзичлива, мені дуже сподобалася. Лікар рекомендувала пройти дообстеження, перші враження хороші
Марина 07 Березень 2024
Дуже приємний лікар, дала відповіді на багато питань, консультація сподобалася, я задоволена
Ян 04 Березень 2024
Добре пройшла консультація, все нормально було.
Ірина 04 Березень 2024
Прекрасно пройшла онлайн консультація у цього лікаря. Лікар просто неймовірний спеціаліст, давно шукала такого лікаря й ось нарешті знайшла, саме те що мені потрібно було.
Алла 04 Березень 2024
Онлайн консультація пройшла добре, всім задоволена.
Галина 02 Березень 2024
Дуже сподобалася консультація і лікар теж дуже сподобався.
Яна 28 Лютий 2024
Лікар все доступно пояснила, ставила мені питання, все розказала, пояснила, сказала які аналізи здати, звʼязок тримаємо, онлайн консультацією залишилася задоволена
Виктория 28 Лютий 2024
Общались с доктором онлайн, первое впечатление положительное, врач внимательно выслушала все мои жалобы, врач понравилась, первое впечатление положительное, планирую обращаться к доктору еще
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right