Одеса
Лікар Гастроентеролог, Гепатолог Пришва Світлана Василівна на Doc.ua

Відгуки про Пришва Світлана Василівна

Консультація від700 грн
Висококваліфікований лікар, який проводить комплексну діагностику та лікування широкого спектру захворювань з області пульмонології і гастроентерології. Також, крім роботи, Світлана Василівна веде активну наукову діяльність, що разом з великим стажем підвищує рівень професіоналізму даного фахівця
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 92 відгуки

Ирэна 11 Вересень 2024
Очень грамотный, шикарный, квалифицированный доктор! Я очень довольна приемом, доктор прекрасный специалист, который любит свою работу, это крайне редко в наше время.
Надежда 11 Вересень 2024
Хороший врач, знает свою работу
Юлія 31 Липень 2024
Я задоволена клінікою, лікаркою, отриманою консультацією, дякую.
Галина 17 Липень 2024
Лікар мені дуже сподобався, дійсно класний спеціаліст. Повернуся до цього лікаря ще обов'язково.
Тетяна 17 Липень 2024
Лікар чудова жінка, прекрасна людина. Приділила мені дуже багато часу. Дійсно приємна, чемна грамотна лікарка. Претензій до роботи лікаря взагалі ніяких немає. Дуже залишилися задоволена візитом, вдячна безмежно лікарю за чудовий візит. Із задоволенням прийду до цього лікаря ще на один візит.
Анастасія 19 Червень 2024
Консультація пройшла добре, усе сподобалось.
Олексій 14 Червень 2024
Професійний лікар, знає свою справу добре. Лікар оцінив позитивно мою проблему, надав всі необхідні рекомендації.
Ірина 24 Травень 2024
Мені все сподобалося, у мене був вже другий візит до лікаря, мені потрібно було відкоригувати схему лікування, ніяких нарікань, роботою лікаря задоволена
Діана 19 Квітень 2024
Хороший спеціаліст.
Виктор 17 Квітень 2024
Мне понравилось общение с доктором, знающий человек с большой буквы, визитом к доктору доволен
5 6 7 8 9 10 chevron_right

Всі лікарі Одеса