Клініка Медіаком

Медичний центр
Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматовенерологія, Дерматологія, Кардіологія, Неврологія, Сімейна медицина, УЗ-діагностика, Урологія, Фізіотерапія, Ендокринологія ще

Медичний центр «Медіком» є центром сучасної амбулаторної допомоги, в якому пацієнтам допомагають вирішити найширший спектр проблем зі здоров'ям, які зачіпають область сімейної медицини, неврології, кардіології, гінекології, урології, ендокринології та інші сфери. У центрі «Медиаком» виявляються консультативні послуги спеціалістів, лабораторна і інструментальна діагностики, послуги маніпуляційного кабінету, фізіотерапевтичні послуги. ще

• Нд: вихідний

ул. Вильямса, 59К. На карті

Київський

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Внимательное отношение к клиентам. Быстрая реакция на звонки с вопросами. Доброжелательный персонал.

Галина, 19.11.2020

Администратор в приемной, меня не очень сильно устроил. Она позволяла себе лишнее, она тикала! Хотя, ми с ней не знакомы.

Карина, 06.11.2020

В клініці дуже хамовитий ресепшен, не дуже гарно спілкувались з пацієнтами, а саме персонально зі мною.

Максим, 29.10.2020

Обычно когда заходишь в частную клинику ожидаешь увидеть хотя бы какие-то стенды с врачами которые там работают, на стене дипломы или сертификаты, на то что клиника имеет право предоставлять услуги.

Инна, 08.09.2020

Очень сложно было найти эту клинику. Так в принципе, все нормально. Но по геолокации, все очень запутано. Ми со сложностью нашли ее.

Владимир, 25.01.2020
Дивитися всі відгуки