Одеса
Медіаком

Медіаком

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Неврологія УЗ-діагностика ... ще
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled вт : вихідний access_time_filled чт : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Вильямса, 59Кна карті
Київський
Анастасія 19 Червень 2024
УЗД та консультація у гастроентеролога Пришва Світлани Василівни пройшли добре, усе сподобалось, усім задоволена.
Дмитро 03 Травень 2024
Візитом в цю клініку залишився не задоволеним, по перше, прийняли із запізненням у 40 хвилин, а по друге, я військовий, й мене декілько обурило, відношення працівників, в інших клініках, де мені довелось побувати, майже перше питання було: "Ви військовий?" й пропонували (за наявності документа) то, що, а тут були холодні та непривітні.
Відповідь клініки 08 Травень 2024
Нам дуже шкода, що у Вас залишилось таке враження. Ми завжди цінуємо кожного нашого клієнта. По перше, затримки можуть бути в залежності від складності дослідження та тяжкості паціента ( в зв'язку з чим у нас висить об'ява біля стійкі адміністратора). По друге, щодо затримки - адмін та потім лікар вибачились, на що ви відповіли, що все гаразд і проблеми нема в цьому. По третє, так, ми не питаємо у чоловіків чи військовий він, бо це не корректно. Військові якщо бажають - самі кажуть про це лікарю. Ми обов'язково зробимо усе від нас залежне, щоб таких сітуацій не траплялось надалі.
Дмитро 26 Квітень 2024
Клиника старая, отмечу хорошего узиста Светлану
Ірина 20 Квітень 2024
Дівчата адміністратори дуже доброзичливі, все пояснили і розказали
Олексій 17 Квітень 2024
В клініці все було добре, зауважень не було
Філії мережі
Все клініки