Одеса

Сторінка 67: Приватні лікарі в Одесі

Лікар Лікар екстреної медицини Авсеєнко Валентина Викентіївна на Doc.ua
Лікар невідкладних станів (вища категорія), здійснює процедури в рамках надання екстреної допомоги. Працює з пацієнтами, у яких спостерігається набряк Квінке, інсульт, інфаркт міокарда, епілепсія.
Лікар Кардіолог, Лікар екстреної медицини Лашин Володимир Віталійович на Doc.ua
Даний фахівець має вищу лікарську категорію з кардіології, а також медицини невідкладних станів, проводить лікування інфаркту міокарда, аритмії серця, кардіоміопатії, стенокардії та ін.
Лікар Онколог Стороженко Світлана Анатоліївна на Doc.ua
Лікар Фізіотерапевт Сізо Тетяна Леонідівна на Doc.ua
Лікар-фізіотерапевт вищої категорії здійснює немедикаментозне відновне комплексне лікування патологій хребта і суглобів, реабілітаційну фізіотерапію хвороб ЛОР-органів, нервової системи, системи лимфостаза, захворювань легенів, серця і судин, трофічних виразок, шлунково-кишкового тракту.
Лікар Стоматолог Чегурко Вікторія Василівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапевтичній, ортопедичній стоматології, ендодонтії, пародонтології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, призначає схему лікування. Лікує захворювання зубів і ясен. Веде прийом для дітей від 6 років
Лікар Рентгенолог Бондар Елеонора Леонідівна на Doc.ua
Лікар з вищою категорією в області рентгенології. Володіє новітніми методами діагностики, моніторингом онкозахворювань. Проводить такі процедури, як магнітно - резонансна томографія комп'ютерна томографія, дитяча рентгенологія.
Лікар Лікар екстреної медицини Безруков Володимир Іванович на Doc.ua
Лікар надає невідкладну допомогу і вже більше 30-ти років працює в цьому напрямку, а також має вищу категорію. Спеціалізується на токсикології, травматології та медицини невідкладних станів.
Лікар Пластичний хірург, Дерматовенеролог Цепколенко Володимир Олександрович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Володимир Цепколенко заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор кафедри дерматовенерології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика. Є керівником першої в Україні приватною клінікою пластичної та естетичної хірургії VIRTUS.
Лікар Педіатр Порошина Оксана Володимирівна на Doc.ua
Оксана Володимирівна терапевт вищої категорії, займається лікуванням дитячих вірусних захворювань таких як, грип, бронхіт, вітрянка і краснуха.
Лікар Анестезіолог, Лікар екстреної медицини Желєзняк Сергій Володимирович на Doc.ua
Лікар-анестезіолог, фахівець з медицини невідкладних станів (вища категорія), здійснює загальну і регіонарну анестезію, катерізацію центральних вен та ін. Надає допомогу при інфаркті міокарда, епілепсії, артеріальної гіпертензії, інсульті.