Одеса

Сторінка 71: Приватні лікарі в Одесі

Лікар Мамолог, Онколог, Хірург Томев Іван Іванович на Doc.ua
Лікар вищої кваліфікаційної категорії, пріоритетний напрямок роботи - дослідження, профілактика і лікування захворювань молочної залози.
Лікар Хірург Кравцов Сергій Олегович на Doc.ua
Лікар-хірург, займається оперативним лікуванням захворювань кишечника, шлунка, органів черевної порожнини (грижі, пухлини) і малого таза. Проводить операції на молочних залозах, лапароскопічні операції в абдомінальній хірургії, невідкладні хірургічні втручання при гострій патології органів черевної порожнини.
Лікар Онколог, Хірург Паламарчук Діана Вікторівна на Doc.ua
Діана Вікторівна спеціалізується на лікуванні захворювань шлунка, кишечника і малого таза. Область професійної діяльності - проведення операцій в абдомінальній хірургії, при черевних грижах, пухлинах шлунка і кишечника, операції на молочних залозах, видалення м'яких тканин і новоутворень шкіри. Також займається проведенням курсу хіміотерапії для пацієнтів з онкопатологією.
Лікар Акушер-гінеколог Овчаренко Сергій Васильович на Doc.ua
Сергій Васильович лікар акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук. Надає послуги в області лікування гінекологічних захворювань. Спеціаліст з ведення вагітності, починаючи з першого триместру, лікуванням різних захворювань жіночих репродуктивних органів і гормональних порушень, що впливають на зачаття і виношування дитини.
Лікар Проктолог, Хірург, Ендоскопіст Животов  Сергій Олександрович на Doc.ua
Сергій Олександрович спеціалізується на лікуванні хвороб хірургічного та проктологічного профілів. Також лікар проводить ендоскопічні дослідження, малоінвазивні та оперативні втручання
Лікар Андролог, Уролог Крищенко Олександр Юрійович на Doc.ua
Олександр Юрійович спеціалізується на лікуванні хвороб сечостатевої системи. Проводить весь комплекс діагностичних і терапевтичних процедур в лікуванні хронічних, гострих захворювань урологічного профілю, порушень репродуктивної функції у чоловіків.
Лікар Хірург, Радіолог Хацько Костянтин Миколайович на Doc.ua
Рентген-ендоваскулярний хірург, серцево-судинний хірург, радіолог, спеціалізується на проведенні коронарного стентування і балонної ангіопластики у пацієнтів, ендоваскулярному протезуванні аорти. Лікує облітеруючий атеросклероз судин нижніх кінцівок, синдром діабетичної стопи, диссекцію аорти, аневризму артерій, артеріального венозні мальформації, доброякісну гіперплазію простати, позбавляє від доброякісних і злоякісних пухлин
Лікар Сімейний лікар Вильнер Наталия Михайловна на Doc.ua
Лікар Кардіолог Найчук Олександр Вікторович на Doc.ua
Лікар-кардіолог, займається лікуванням різних патологій і захворювань серця. Проводить операції по установці тимчасового штучного водія ритму серця.
Лікар Дерматовенеролог Карпенко Катерина Сергіївна на Doc.ua
Володіє всіма техніками апаратної косметології, а також навичками роботи з фототерапевтичним обладнанням, дерматологічними лазерами, дерматоскопією і виконання пілінгів, масажними техніками іспанської школи. Займається лікуванням псоріазу та інших хронічних дерматозів (вітіліго, себорейний, атопічний дерматит, червоний плоский лишай і т.д.)