Одеса

Нейрохірурги в Одесі

Сьогодні, 19 Квітня
Лікар Нейрохірург Коновалов Сергій Володимирович на Doc.ua
Закінчив Одеський медичний інститут 1982 р. Стаж роботи нейрохірурга понад 40 років. лікар-нейрохірург, ординатор відділення нейрохірургії Одеської обласної лікарні вища категорія Направления работы: -видалення пухлин головного мозку; -операції при вадах розвитку центральної нервової системи: (шунтуючі операції). -оперативні втручання при ЧМТ, дефектах черепа, -грижі міжхребцевих дисків, -тазові болі та інші болючі синдроми, у прямой кишки, сечовий мыхур -нейрогенний сечовий міхур (вертеброгенне нетримання сечі)
Одеська обласна клінічна лікарня, кафедра хірургії №1 ОНМедУ
вул. Академіка Заболотного, 26/32, 4 поверх, каб.401на карті
Пересипський
Лікар Нейрохірург Васильєв Сергій Вікторович на Doc.ua
Нейрохірург вищої категорії, володіє сучасними методами лікування захворювань хребта (остеохондрозу, остеопорозу, спондилоартрозу). Виконує оперативні втручання на хребті: вертебропластику, видалення гриж міжхребцевих дисків, операції при спонділолістезах і стенозах хребетного каналу.
Інто-Сана на Варненській
ул. Варненская, 2на карті
Лікар Нейрохірург Струць Генадій Геннадійович на Doc.ua
21год опыта
Лікар проводить видалення пухлин головного і спинного мозку, периферичних нервів, крім того позбавляє пацієнтів від гриж міжхребцевих дисків всіх локалізацій, лікує тунельний синдром, ускладнені остеохондрози, стеноз спинномозкового каналу, форамінальний стеноз, спондилолістез, травми хребта і спинного мозку, мальформацію Арнольда-Кіарі, ульнарний синдром, карпальний синдром
Медичний дім Одрекс
ул. Раскидайловская, 69/71на карті
Лікар Нейрохірург Світлицький Владислав Петрович на Doc.ua
Нейрохірург займається установкою систем транспедикулярної фіксації, титанових пластин на передню поверхню тіл хребців в шийному відділі, видаленням новоутворень головного і спинного мозку. Лікує зміщення хребців (туберкульоз), стеноз хребетного каналу, переломи хребців, вторинне ураження хребців (метастазування), гемангіоми тіл хребців, новоутворення, кісти головного мозку, кісткові дефекти черепа, гідроцефалія, посттравматичні нейропатії периферичних нервів
Медичний дім Одрекс
ул. Раскидайловская, 69/71на карті
Лікар Нейрохірург Макрідова Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на нейрохірургії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує забої головного мозку, епідуральні і субдуральні гематоми, втиснуті переломи черепа