Дніпро
Лікар Нейрохірург Зорін Микола Олександрович на Doc.ua

Відгуки про Зорін Микола Олександрович

Доктор медичних наук
Микола Олександрович є доктором медичних наук, лікарем вищої категорії, що спеціалізуються на нейрохірургії. Виконує весь перелік хірургічних маніпуляцій на хребті і головному мозку. Здійснює терапію нейрохірургічних патологій спинного, головного мозку, хребта.

Перевірені відгуки про лікаря 153 відгуки

Сергій 23 Квітень 2024
Почули усе, що хотіли почути, були добре проконсультовані. Залишились цілком задоволені.
Денис 16 Квітень 2024
Візит сподобався усе пройшло чудово, те що потрібно, лікар зробив.
Андрій 16 Квітень 2024
Лікар досвідчений, вислухав мене та надав професійні поради і рекомендації, дякую.
Дмитро 11 Квітень 2024
Хороший лікар, досвідчений, гарна консультація, дав рекомендації на додаткове обстеження, звернуся до лікаря на наступний прийом
Наталія 09 Квітень 2024
Лікар інтелігентний, уважно вислухав, вивчив скарги та симптоми, пояснив свою думку, запропонував варіанти лікування, я задоволена прийомом, дякую.
Марина 09 Квітень 2024
Валентина 02 Квітень 2024
Вдячна цьому спеціалісту за хорошу консультацію. Наразі лікар надав усі необхідні рекомендації для подальшого лікування. Я всім повністю задоволена, робота лікаря мене повністю влаштовує. Дякую.
Денис 26 Березень 2024
Хороший лікар, все чітко розказав, прийом сподобався
Павло 21 Березень 2024
Сподобався лікар, візит прекрасно пройшов, було дуже гарно та доступно все роз'яснено. Надано кваліфіковану консультацію та чудові рекомендації, щодо подальшого лікування.
Дмитро 19 Березень 2024
Візит пройшов чудово. Лікар досить кваліфікований спеціаліст.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Всі лікарі Дніпро