Одеса

Сторінка 79: Приватні лікарі в Одесі

Лікар Стоматолог Мовчанська Олена Анатоліївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар стоматолог, гігієніст, терапевт, пародонтолог, вирішує такі медичні проблеми, як хвороби пародонту, слизової, проводить лікування кореневих каналів, естетичні художні реставрації, відбілювання зубів. В роботі використовує найбільш нове обладнання і методи лікування.
Лікар Анестезіолог Бугаєв Олександр Володимирович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-анестезіолог, володіє сучасними методами анестезії у дітей та дорослих. Спеціалізується на лікуванні при важких станах, проведенні реанімації і надання невідкладної допомоги.
Лікар Педіатр Бойко Костянтин В'ячеславович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-педіатр, володіє різними методами діагностики, профілактики та лікування дитячих алергічних захворювань, систем сечостатевої та дихальної, шлунково-кишкового тракту. Також надає малюкам невідкладну допомогу
Лікар Рентгенолог Хаджі Оксана Орестівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-рентгенолог, спеціалізується на проведенні рентгенологічного обстеження дітей та дорослих. Володіє всіма основними методами діагностичних досліджень в області рентгенології.
Лікар Дерматолог Жовта Наталія Валеріївна на Doc.ua
Наталія Валеріївна кваліфікований лікар-дерматолог. Проводить діагностику і лікування дитячих і дорослих дерматологічних захворювань, судинні аномалії у дітей і дорослих, діагностика новоутворень шкіри (дерматоскопія), видалення новоутворень, проведення біопсії шкіри, корекція рубців.
Лікар Логопед, Дефектолог Коровкіна Ірина Георгіївна на Doc.ua
Дипломований спеціаліст з корекційного утворення. Загальний педагогічний стаж - 6 років. Стаж роботи на посаді логопеда - 5 років. У Ірини Георгіївни є навички проведення діагностики психомовного розвитку, розробки індивідуальних корекційних програм, корекції мовлення і розвитку вищих психічних функцій, консультування батьків і педагогів. Досвід проведення семінарів-практикумів для логопедів. В роботі застосовує логопедичний, зондський масаж, логоритмічних вправи, психогімнастика, дихальну гімнастику, використовую як традиційні, так
Лікар Уролог Тригуб Юрій Вікторович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на урології. Проводить оперативну урологію; консультування з приводу проведення урологічних операцій будь-якого ступеня складності; лікування гострих і хронічних захворювань сечовивідних шляхів; виконання інструментальних діагностичних маніпуляцій; фізіотерапевтичні методи лікування пацієнтів урологічного профілю
Лікар Рентгенолог Любчак Михайло Олександрович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Михайло Олександрович лікар-рентгенолог, займається проведенням досліджень з використанням комп'ютерної та магнітно-резонансної томографії.
Лікар Уролог Хаустов Олександр Олександрович на Doc.ua
Лікар Акушер-гінеколог Новіцька Ірина Валеріївна на Doc.ua
Ірина Валеріївна кваліфікований лікар гінеколог. Спеціалізується на ендокринній гінекології, гіперандрогенних станах у жінок, патологіях шийки матки.