Одеса

Сторінка 80: Приватні лікарі в Одесі

Лікар Кардіохірург Цогоєв Юрій Юрійович на Doc.ua
Ендоваскулярний хірург, серцево-судинний хірург, володіє методами лікування інфаркту міокарда, ревматичного хвороби серця, аритмії серця, кардіоміопатії, стенокардії, ішемічної хвороби серця.
Лікар Стоматолог Хоменко Катерина Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапевтичній, ортопедичній стоматології, ендодонтії та пародонтології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Лікує захворювання зубів і ясен. Веде прийом для дітей від 3-х років
Лікар УЗД-фахівець Бекало Ірина Сергіївна на Doc.ua
Лікар УЗ-діагностики Ірина Сергіївна займається здійсненням усіх видів обстежень організму з використанням ультразвукових технологій. Доктор Бекало І.С. виконує як звичайну ультразвукову діагностику, так і доплерографію.
Лікар Терапевт Гуркало Маргарита Олеговна на Doc.ua
Лікар Психолог Ляпіна Ганна Федорвна на Doc.ua
Ганна Федорівна займається сімейною та віковою психологією, сексологією, психотерапією. Лікар допомагає знаходити рішення в питаннях взаємин, кризових сімейних відносин, чоловічо-жіночих відносин, дитячих травм і т.д.
Лікар Стоматолог Данилюк Олена Петрівна на Doc.ua
Стоматолог-терапевт, здійснює лікування карієсу і ускладнень даної патології, відбілювання зубів, художні реставрації, мікропротезування, знімне та незнімне протезування.
Лікар Стоматолог Верховська Інга Василівна на Doc.ua
Лікар стоматолог, терапевт, займається відновленням зубів (функціональним і косметичним), усуненням неприємного запаху з рота і кровоточивості ясен, зміцненням емалі дітей і вагітних. Застосовує сучасні досягнення в стоматології, що робить лікування максимально безболісним і результативним.
Лікар Стоматолог Казмірук Юлія Олександрівна на Doc.ua
Гігієніст, область професійної діяльності - всі зубні процедури, спрямовані на профілактику карієсу, включаючи професійну стоматологічну гігієну порожнини рота, фторування зубів і ін.
Лікар Стоматолог Ведута Анастасія Ігорівна на Doc.ua
Лікар стоматолог, проводить лікування хвороб пародонта, карієсу, ускладнень карієсу (періодонтит, пульпіт і т.д.), а також спеціалізується на художніх реставраціях.
Лікар Отоларинголог, Хірург Цепколенко Олександра Володимирівна на Doc.ua
Олександра Володимирівна кваліфікований лікар отоларинголог. Спеціалізується на дитячій та дорослій ЛОР-хірургії. Проводить гайморотомію, видалення кісти в носовій пазусі, лікування алергічного риніту, лікування гіпертрофічного риніту, лікування поліпозу носа, лікування середнього отиту та ін.