Одеса

Сторінка 85: Приватні лікарі в Одесі

Лікар Лікар екстреної медицини Волощук Віталій Тихонович на Doc.ua
Віталій Тихонович лікар екстреної медицини, надає допомогу пацієнтам, які вимагають термінового медичного втручання.
Лікар Стоматолог Хецуріані Ніколоз Давидович на Doc.ua
Стоматолог загальної практики, проводить протезування, відбілювання зубів, лікування карієсу та інших проблем зубів. Спеціаліст в області ендодонтії та художньої реставрації.
Лікар Лікар екстреної медицини Спецова Лариса Євгеніївна на Doc.ua
Лікар екстреної медицини, працює на складних викликах. Надає допомогу пацієнтам при набряку Квінке, епілепсії, інсульті, артеріальної гіпертензії та інших станах, що несуть загрозу життю.
Лікар Масажист Секундант Оксана Володимирівна на Doc.ua
Масажист, проводить сеанси масажу, релаксотерапії. Працює з хворими, які страждають від різних залежностей - алкогольної, нікотинової, наркотичної, харчової.
Лікар Кардіолог, Терапевт Майгур Натела Олександрівна на Doc.ua
Терапевт-кардіолог проводить консервативне лікування захворювань серця і судин, в цілях діагностики хвороб використовує метод електрокардіографії. Лікує ішемічну хворобу серця, гіпертонічну хворобу, аритмії, синдром WPW, атеросклероз, брадикардію, перикардит, міокардит, синдром спортивного серця, тахікардію і інші захворювання серця і судин
Лікар Сімейний лікар Артемова Юлія Миколаївна на Doc.ua
Сімейний лікар проводить санітарно-просвітницьку роботу з пацієнтами. Бере участь в науково-практичних конференціях. Спеціалізується на лікуванні хвороб внутрішніх органів, володіє різними сучасними методами діагностики такими, як інструментальна, диференціальна і лабораторна
Лікар Акушер-гінеколог Громадський Євген  Олександрович на Doc.ua
Євген Олександрович — акушер-гінеколог, кандидат медичних наук. Займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань
Лікар Трихолог, Дерматовенеролог Толстоног Світлана Валеріївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Світлана Валеріївна — дерматовенеролог, трихолог. Займається діагностикою та лікуванням захворювань шкіри, волосся, нігтів. Виявляє причини випадіння волосся і розробляє схему лікування даної патології
Лікар Дієтолог, Нутриціолог Монастирська Тетяна Анатоліївна на Doc.ua
Тетяна Анатоліївна — дієтолог, нутриціолог. Є членом асоціації превентивної та антиейджинг медицини. Має понад 100 успішних результатів в лікуванні пацієнтів і підборі індивідуального харчування.
Лікар Гінеколог Яковюк Галина Василівна на Doc.ua
Галина Василівна спеціалізується на гінекології. Займається профілактикою, ранньою діагностикою та лікуванням патології шийки матки; лікуванням і профілактикою інфекцій, що передаються статевим шляхом; догравідарною підготовкою і веденням вагітності; діагностикою та лікуванням порушень менструального циклу; профілактикою, діагностикою та лікуванням запальних захворювань органів малого таза.