Одеса

Кардіохірурги в Одесі

Сьогодні, 17 Липня
Лікар Флеболог, Кардіохірург, Судинний хірург Мацідонська Вікторія Євгеніївна на Doc.ua
Лікар проводить стентування периферичних артерій, ендоваскулярне протезування аорти, емболізацію пухлин і метастазів. Займається лікуванням стенокардії, інфаркту міокарда, облітеруючого атеросклерозу судин нижніх кінцівок, ішемічної хвороби серця, міоми матки, видаляє доброякісні та злоякісні пухлини
Медичний дім Одрекс
ул. Раскидайловская, 69/71на карті
Лікар Кардіохірург Забировський Сергій Ернестович на Doc.ua
21рік досвіду
Кардіохірург Сергій Ернестович займається наданням спеціалізованої та всебічної терапевтичної допомоги пацієнтам з патологіями серцевих клапанів, атеросклерозом, інфарктом міокарда, аритміями та іншими порушеннями.
Лікар Кардіохірург Дробко Юрій Іванович на Doc.ua
Серцево-судинний хірург, виконав більше 3 тисяч ендоваскулярних втручань. Володіє методами ангіографічної діагностики патологій серця і судин. Проводить стентування судин серця, периферичних і церебральних артерій, закриття за допомогою онклюдерів (ASD, VSD, PDA) дефектів камер серця (вроджених). Виконує балонні вальвулопластики вроджених клапанних стенозів
Лікар Кардіохірург Цогоєв Юрій Юрійович на Doc.ua
Ендоваскулярний хірург, серцево-судинний хірург, володіє методами лікування інфаркту міокарда, ревматичного хвороби серця, аритмії серця, кардіоміопатії, стенокардії, ішемічної хвороби серця.