Кардіохірурги в Одесі

4.3
Лікар Кардіохірург Клюзко Виктор Николаевич на Doc.ua
17 років досвіду
Дорослі
Кардіохірург, кандидат наук, лікар вищої категорії, визнаний фахівець в області кардіохірургії. Напрямки діяльності: консультації та хірургічне лікування пацієнтів з діагнозами: атеросклероз коронарних артерій, захворювання клапанів серця, пухлини серця, вроджені та набуті вади серця, порушення ритму серця.
Лікарня Клініки Святої Катерини
ул. Маршала Малиновского, 61гна карті
Малинівський
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Пт 24 Вересень Сб 25 Вересень Нд 26 Вересень
Лікар Кардіохірург Турлюк Дмитро Вікторович на Doc.ua
30 років досвіду
Дорослі
Дмитро Вікторович - кардіохірург, серцево-судинний хірург, проводить протезування аортального клапана і мітрального клапана механічним і біологічним протезами, протезування висхідної аорти, дуги аорти і низхідній аорти. Видаляє пухлини серця, лікує аневризма аорти, стеноз аортального клапана, ішемічну хворобу серця, вроджений порок серця, тромбоз, тромбофлебіт, аритмію
В даний момент запис до лікаря через наш сервіс не ведеться
Лікар Флеболог, Кардіохірург, Судинний хірург Мацідонська Вікторія Євгеніївна на Doc.ua
30 років досвіду
Дорослі
Лікар проводить стентування периферичних артерій, ендоваскулярне протезування аорти, емболізацію пухлин і метастазів. Займається лікуванням стенокардії, інфаркту міокарда, облітеруючого атеросклерозу судин нижніх кінцівок, ішемічної хвороби серця, міоми матки, видаляє доброякісні та злоякісні пухлини
4.4
Лікар Кардіохірург Забировський Сергій Ернестович на Doc.ua
21 років досвіду
Дорослі
Кардіохірург Сергій Ернестович займається наданням спеціалізованої та всебічної терапевтичної допомоги пацієнтам з патологіями серцевих клапанів, атеросклерозом, інфарктом міокарда, аритміями та іншими порушеннями.
3.1
Лікар Кардіохірург Дробко Юрій Іванович на Doc.ua
23 років досвіду
Дорослі
Серцево-судинний хірург, виконав більше 3 тисяч ендоваскулярних втручань. Володіє методами ангіографічної діагностики патологій серця і судин. Проводить стентування судин серця, периферичних і церебральних артерій, закриття за допомогою онклюдерів (ASD, VSD, PDA) дефектів камер серця (вроджених). Виконує балонні вальвулопластики вроджених клапанних стенозів
2.3
Лікар Кардіохірург Цогоєв Юрій Юрійович на Doc.ua
7 років досвіду
Дорослі
Ендоваскулярний хірург, серцево-судинний хірург, володіє методами лікування інфаркту міокарда, ревматичного хвороби серця, аритмії серця, кардіоміопатії, стенокардії, ішемічної хвороби серця.