Логопеди в Одесі

Сьогодні, 4 Серпня
Тарарина Елена Викторовна
6 років досвіду
Дорослі
Логопед, дефектолог. Напрямки діяльності: діагностика мовних порушень; корекція звуковимови; логопедичний масаж; логопедична робота при афазії
Поліклініка №1 Клініки Святої Катерини
пр-т Шевченка, 12/1на карті
Приморський
Онлайн - запис
Виберіть час прийому для запису онлайн
Ср 04 Серпень Чт 05 Серпень Пт 06 Серпень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Фурса Ірина Валеріївна
6 років досвіду
Діти
Ірина Валеріївна - досвідчений дефектолог, що спеціалізується на повній логопедичній діагностиці, консультуванні, лікування різного роду мовних дефектів фізіологічної та психологічної природи, затримки в мовному розвитку.
3.4
Серьоженко Олена Іванівна
15 років досвіду
Діти
Логопед-дефектолог надає висококваліфіковану допомогу дітям з мовними проблемами. Проводить корекційні заняття при загальному недорозвитку мовлення 1, 2, 3, 4 рівня, фонетико-фонематичного недорозвитку мови, затримці психічного розвитку, ранньому дитячому аутизмі, а також займається з дітьми зі складною структурою дефекту
3.3
Максименко Катерина Леонідівна
11 років досвіду
Діти
Катерина Леонідівна спеціалізується на загальній та соціальній психології. Особливість роботи даного фахівця в логопедії полягає в тому, що вона використовує недирективний педагогічний підхід, де «учитель завжди правий» і виходить за рамки тільки корекційної роботи. Використовуючи захоплюючі ігри, казкотерапію, художні елементи, ритморухову техніку навчання, лікар психолог спонукає дитину не тільки говорити правильно, а й розуміти інших, взаємодіяти з оточуючими, вміти розуміти і виражати свої почуття. В роботі використовує зареком
3.2
Буховець Божена Олегівна
9 років досвіду
Дорослі
Божена Олегівна фахівець з фізичної реабілітації, корекційний педагог, логопед-дефектолог. Займається корекцією психо-фізичного стану дітей з різними емоційними і руховими порушеннями.
Культурно-оздоровчий комплекс «Дельфінарій Немо» на Головній Алеї
Бондатій Ганна Павлівна
Лікар другої категорії
5 років досвіду
Дорослі
Анна Павлівна - фахівець в області логопедії, проводить діагностику розвитку мови у дітей, розробляє індивідуальні програми корекції при розладах психомовного розвитку, що включають підбір ефективних методик і необхідного дидактичного матеріалу. Щоб дитина краще засвоювала матеріал, спрямований на усунення мовних порушень, до процесу занять логопед підключає і батьків
2.5
Тупікова Анастасія Анатоліївна
Лікар-логопед, проводить консультації щодо порушень розвитку мовлення у дітей, визначаючи їх характер і рівень. Спеціаліст проводить корекцію порушень розвитку усного мовлення, використовуючи різноманітні прийоми, методи і засоби.
2.5
Чухрій Наталія Миколаївна
12 років досвіду
Дорослі
Наталія Миколаївна спеціалізується на інноваційних логопедичних методиках терапії порушення мови у дітей, зокрема Логоритміка. Проводить терапію пацієнтів із затримкою мовного розвитку, синдромами, що супроводжуються розладами психічного розвитку, нестійким темпом мови.
Коровкіна Ірина Георгіївна
7 років досвіду
Діти
Дипломований спеціаліст з корекційного утворення. Загальний педагогічний стаж - 6 років. Стаж роботи на посаді логопеда - 5 років. У Ірини Георгіївни є навички проведення діагностики психомовного розвитку, розробки індивідуальних корекційних програм, корекції мовлення і розвитку вищих психічних функцій, консультування батьків і педагогів. Досвід проведення семінарів-практикумів для логопедів. В роботі застосовує логопедичний, зондський масаж, логоритмічних вправи, психогімнастика, дихальну гімнастику, використовую як традиційні, так
Мариничева Тетяна Сергіївна
4 років досвіду
Діти
Тетяна Сергіївна - кваліфікований логоритміст, що спеціалізується на лікуванні дефектів мовлення у дітей, затримки розвитку мови, психічного розвитку, дислексії. Проводить логокоррекційну роботу, зокрема логопедичну ритміку.
В даний момент запис до лікаря через наш сервіс не ведеться
Показати ще 2 Лікаріautorenew