Дніпро

Логопеди в Дніпрі

Сьогодні, 19 Марта
Лікар Логопед Ясенко Світлана Василівна на Doc.ua
Світлана Василівна тестує діток на відповідність мовного розвитку і віку, вона діагностує патології мови, проводить зондові масажі, пальчикову / гімнастику артикуляції. Ясенко С. В. коригує дислексію, дисграфію, лікує заїкання..
Лікар Логопед Голубина Аріна Вікторівна на Doc.ua
Логопед, досвідчений фахівець по роботі з мовними порушеннями, область професійного інтересу - лікування затримки психомовного розвитку людини. Допомога пацієнтам з синдромом Дауна, ринолалією, алалією.
Лікар Логопед Кузнєцова Олена Василівна на Doc.ua
Є досвідченим логопедом, фахівцем першої категорії. Професійна діяльність лікаря охоплює корекцію дитячих мовних дефектів фізіологічної та психологічної природи, лікування порушень мови у дітей з синдромом Дауна, психо-мовного недорозвинення.
Поліклініка Святого Антипи
Повторный прием ‒ 150 грн
вул. Вороніжська, 2 ана карті
Індустріальний
Лікар Логопед Малецька Ірина Віталіївна на Doc.ua
Логопед-афазіолог (диплом АНО "НДІДПО", м. Москва визнаний в Україні). Спеціаліст першої категорії. Комплексний підхід до відновлення мови та дрібної моторики у дорослих після інсульту та ЧМТ
Лікар Логопед, Дефектолог Касай  Альона  Володимирівна на Doc.ua
Альона Володимирівна - допомагає подолати мовні та психофізичні порушення, створює для кожного пацієнта індивідуальну корекційну програму. Усуває затримки розвитку мовлення, дислалії, фонетико-фонематичне недорозвинення мовлення, дислексії, дисграфії, загальне недорозвинення мовлення. Комплексна корекційна робота при порушенні інтелектуального розвитку. Логопедичний масаж. Працює з дітьми з РАС, Синдром Дауна.
JMC Медичний центр (Лівобережний філіал)
Консультація логопеда-дефектолога до 5 років Касай А.В. (40 хв) – 450 грн Консультація логопеда-дефектолога від 5 років Касай А.В. (60 хв) – 600 грн
вул. Генерала Захарченко 10 на карті
Індустріальний