Дніпро
JMC

JMC

add_box Алергологія Андрологія Анестезіологія Гастроентерологія Гематологія Гінекологія ... ще
Єврейський Медичний центр JMC – це багатопрофільна клініка у Дніпрі. Головний принцип роботи центру – комплексний підхід до здоров'я людини та чесні взаємини із пацієнтами. Тут створено колектив професіоналів, щодня проводиться десятки кваліфікованих прийомів як дорослих, так і дітей, проявляється турбота, де вона така необхідна. Клініка завжди приходить на допомогу.
access_time_filled пн - чт : 8:00 - 20:00 access_time_filled пт : 8:00 - 16:30 access_time_filled нд : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : вихідний
вул. Шолом-Алейхема 4/26на карті
Центральний
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Логопедія Неврологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
вул. Генерала Захарченко 10 на карті
Індустріальний
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Переваги медичного центру JMC:

• зручність і комфорт
    • центр працює в державні свята, а також щонеділі;
    • з неділі по середу здійснюється прийом до останнього пацієнта;
    • індивідуальний підхід в лікуванні кожного пацієнта;
    • високий рівень обслуговування;
    • видача результатів лабораторних досліджень протягом 10 хвилин;
  • високотехнологічність та якість:
    • гарантія лікування і результатів різних видів діагностичного обстеження;
    • використання сучасного лабораторного та діагностичного обладнання, що мінімізує будь-які можливі помилки;
    • прийняття рішень медичними працівниками виключно відповідно до основних принципів доказової медицини та новітніми методичними розробками;
    • наявність багаторівневої системи з контролю якості в сфері надання медичних послуг;
  • чесність і гуманність:
    • головна мета центру JMC - здоров'я пацієнтів, а також їх благополуччя;
    • благодійна діяльність - од але з напрямків роботи медичного центру JMC;
    • JMC не співпрацює з різними фармацевтичними представниками, тому в центрі ви не побачите жодної реклами препаратів і медикаментів.

У медичному центрі JMC кожен пацієнт може:

• проконсультуватися у педіатра, терапевта;
  • здати повний спектр лабораторних аналізів;
  • пройти різні види інструментальної діагностики, а саме: спірографію, електрокардіографію, ультразвукові дослідження;
  • отримати консультацію гінеколога, а також пройти обстеження;
  • проконсультуватися у лікарів, які мають вузьку спеціалізацію, а саме: у кардіолога, уролога, хірурга, невролога, проктолога, ендокринолога, дитячого невролога, гастроентеролога та ін.

Для проведення ультразвукових досліджень в медичному центрі JMC використовується УЗД-апарат Aloka SSD-4000 SV від відомого японського виробника медичної техніки. Даний апарат являє собою високоінформативний комплекс, що дозволяє проводити дослідження практично по всіх галузях

Виктория 06 Січень 2023
Візитом залишилась задоволена - дуже приємний колектив. За потреби звертатимусь ще. Рекомендую.
Елена 20 Листопад 2022
Візитом у клініку залишилась дуже задоволена – мене зустрів привітний та професійний персонал. Звертатимуся до них ще. Клініку рекомендую.
Людмила 06 Лютий 2022
Клиника очень хорошая. Визитом осталась довольна.
Виктория 17 Січень 2022
Комфортно, удобно, быстро, без очередей и ожиданий. Осталась довольна, рекомендую.
Мирослава 27 Грудень 2021
В клинике чисто, комфортно, на консультацию попала вовремя, осталась довольна. Рекомендую.