Дніпро
JMC

Відгуки про мережу клінік JMC

add_box Алергологія Андрологія Анестезіологія Гастроентерологія Гематологія Гінекологія ... ще
Єврейський Медичний центр JMC – це багатопрофільна клініка у Дніпрі. Головний принцип роботи центру – комплексний підхід до здоров'я людини та чесні взаємини із пацієнтами. Тут створено колектив професіоналів, щодня проводиться десятки кваліфікованих прийомів як дорослих, так і дітей, проявляється турбота, де вона така необхідна. Клініка завжди приходить на допомогу.
access_time_filled пн - чт : 8:00 - 20:00 access_time_filled пт : 8:00 - 16:30 access_time_filled нд : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : вихідний
вул. Шолом-Алейхема 4/26на карті
Центральний
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Логопедія Неврологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
вул. Генерала Захарченко 10 на карті
Індустріальний
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
108 відгуків
Виктория 06 Січень 2023
Візитом залишилась задоволена - дуже приємний колектив. За потреби звертатимусь ще. Рекомендую.
Елена 20 Листопад 2022
Візитом у клініку залишилась дуже задоволена – мене зустрів привітний та професійний персонал. Звертатимуся до них ще. Клініку рекомендую.
Людмила 06 Лютий 2022
Клиника очень хорошая. Визитом осталась довольна.
Виктория 17 Січень 2022
Комфортно, удобно, быстро, без очередей и ожиданий. Осталась довольна, рекомендую.
Мирослава 27 Грудень 2021
В клинике чисто, комфортно, на консультацию попала вовремя, осталась довольна. Рекомендую.
Ірина 07 Грудень 2021
 В клініці зручно провітрено і дотримуються правил безпеки. Тільки позитивні враження
Діана 06 Грудень 2021
Клиника ухоженная.
Иван 13 Вересень 2021
Клиника очень хорошая, в ней очень комфортно находиться, а главное расположена в центре города и легко до нее добираться.
Міхал 17 Червень 2021
На рецепції ввічливо зустріли мене дівчата та підказали куди мені пройти.
Давид 02 Червень 2021
 Девочки на ресепшене очень приветливые. Рекомендую
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right