Дефектологи в Одесі

Фурса Ірина Валеріївна
6 років досвіду
Дорослі
Діти
Ірина Валеріївна - досвідчений дефектолог, що спеціалізується на повній логопедичній діагностиці, консультуванні, лікування різного роду мовних дефектів фізіологічної та психологічної природи, затримки в мовному розвитку.
3.4
Серьоженко Олена Іванівна
15 років досвіду
Діти
Логопед-дефектолог надає висококваліфіковану допомогу дітям з мовними проблемами. Проводить корекційні заняття при загальному недорозвитку мовлення 1, 2, 3, 4 рівня, фонетико-фонематичного недорозвитку мови, затримці психічного розвитку, ранньому дитячому аутизмі, а також займається з дітьми зі складною структурою дефекту
2.3
Коровкіна Ірина Георгіївна
7 років досвіду
Дорослі
Діти
Дипломований спеціаліст з корекційного утворення. Загальний педагогічний стаж - 6 років. Стаж роботи на посаді логопеда - 5 років. У Ірини Георгіївни є навички проведення діагностики психомовного розвитку, розробки індивідуальних корекційних програм, корекції мовлення і розвитку вищих психічних функцій, консультування батьків і педагогів. Досвід проведення семінарів-практикумів для логопедів. В роботі застосовує логопедичний, зондський масаж, логоритмічних вправи, психогімнастика, дихальну гімнастику, використовую як традиційні, так
Колесніченко Олександра Олександрівна
3 років досвіду
Діти
Логопед, учитель молодшої школи дітей з важкими порушеннями мови, дефектолог і вихователь дітей з порушеннями психофізичного розвитку допомагає при різних видах затримок мовного розвитку. Олександра Олександрівна проводить діагностику і корекцію психомовного розвитку, зондський і логопедичний масаж, дихальну гімнастику, а також інші традиційні та інноваційні методи навчання, залучаючи до процесу корекції і батьків