Одеса

Сторінка 61: Приватні лікарі в Одесі

Лікар Косметолог Федчук Анастасія Григорівна на Doc.ua
Анастасія Григорівна - фахівець із боротьби з висипом вугрів, віковими змінами, куперозом, пігментацією та іншими захворюваннями і дефектами шкіри. Лікар проводить процедури по естетичної косметології обличчя: чищення, догляди, масажі, косметологічні маски, пілінги, депіляції та ін. Індивідуально консультує клієнтів по догляду за їх типом шкіри, підбирає кращу схему лікування при наявності проблем.
Лікар Андролог, Уролог Бхат Айуб Вікторович на Doc.ua
Лікар уролог-андролог займається терапією патологій сечостатевої системи запального характеру, циститу, сечокам'яної хвороби, уретриту, еректильної дисфункції, безпліддя (чоловічого) і ін.
Лікар Педіатр Єгорова Оксана Юріївна на Doc.ua
Галушко О.Ю. лікар-педіатр, вона приймає хворих амбулаторно і веде в стаціонарі. Лікує у дітей захворювання органів дихання, патології сечовивідних шляхів і серцево-судинної системи, алергії і захворювання шлунково-кишкового тракту.
Лікар Психолог, Психотерапевт Верезумський Олексій Дмитрович на Doc.ua
Олексій Дмитрович є досвідченим психологом і психотерапевтом. Він надає послуги з психологічного консультування, психотерапії, бізнес консультування. В роботі доктор Верезумский використовує гештальт-терапію, НЛП, системну сімейну психотерапію, Еріксонівський гіпноз.
Лікар Психолог, Психотерапевт Семінська Олена В'ячеславівна на Doc.ua
Психолог, психотерапевт, психоаналітик. Пропонує змінити своє життя на краще за допомогою психотерапії. Проводить сеанси індивідуальної психотерапії для дорослих. Спеціалізується на терапії депресій, тривожних розладів, панічних атак. Допомагає повернути впевненість у собі, підвищити самооцінку, особисту ефективність. Навчає стабілізувати свій емоційний стан. Бере активну участь в теле і радіо-ефірах та публікується на сайті психологічної спільноти. Член Південно-Українського психоаналітичного суспільства. Приймає в затишному кабінеті в центрі Одеси, можливий Skype і Google.meet
Лікар Невролог Каташинська Тетяна Іванівна на Doc.ua
Невролог вищої категорії, даний лікар проводить системний тромболізис при ішемічних інсультах, а також консервативне лікування і корекцію психоневрологічних наслідків перенесених інсультів.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Фірсенко Олена Анатоліївна на Doc.ua
Основний напрямок діяльності – гінекологічна ендокринологія. А також повне гінекологічне обстеження, постановка і видалення внутрішньоматкових спіралей (ВМС), медикаментозне переривання вагітності.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Вишневська Оксана Олександрівна на Doc.ua
Стоматолог-ортодонт, проводить установку ортодонтичних апаратів, брекет-систем. Лікує зміщення прикусу, аномалії розмірів і форми зубів, ретиновані зуби, імпактні зуби, надкомплектні зуби.
Лікар Кардіолог, Хірург Зібаровський Сергій Ернастович на Doc.ua
Лікар-кардіолог, ендоваскулярний хірург, спеціалізується на діагностиці атеросклерозу (мультифокального), лікуванні периферичних тромбозів і ін.
Лікар Невролог Петренко Юрій Валентинович на Doc.ua
Юрій Валентинович спеціалізується на терапії хвороб неврологічної природи. Він лікує міжхребцеву грижу, невралгію, остеохондроз, дорсалгії, ішіас і ін. В роботі доктор Ю.В. Петренко використовує фізіотерапевтичні методики.