Одеса
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Кифорук  Олена  Олександрівна на Doc.ua

Відгуки про Кифорук Олена Олександрівна

Консультація від 500 грн
З 1997р. працювала дільничним терапевтом у поліклініці, з 2006р. була завідуючою поліклініки, отримала спеціалізацію сімейного лікаря у 2014р., вела амбулаторний прийом та завідувала відділенням сімейної медицини. Маю досвід роботи з пацієнтами на серцево-судинні, гастрологічні, пульмонологічні, нефрологічні захворювання.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 10 відгуків

Нікіта 04 Квітень 2024
Дуже все сподобалося на візиті, все було добре. Візит пройшов чудово, лікар дуже хороший, приємний, професійний спеціаліст.
21 Лютий 2024
Все сподобалось
Татьяна 12 Лютий 2024
Отличный специалист, с большим опытом, сразу правильно сориентировалась по моему состоянию здоровья, состояние ухудшалось. Вовремя забрали по скорой и помогли. Прекрасный специалист. Огромное спасибо доктору
Дмитро 07 Лютий 2024
Консультація пройшла чудово.
Наталія 29 Грудень 2023
Лікар дуже допомогла. Дуже задоволені візитом.
Юлія 19 Грудень 2023
Дуже уважний лікар, грамотний та кваліфікований, я отримала цінну інформаію та необхідні рекомендації і вже зараз відчуваю позитивний ефект від лікування. Дякую!
Олена 19 Грудень 2023
Достатньо компетентна лікарка, надала об'єктивні рекомендації, я задоволена.
Вікторія 24 Листопад 2023
Дуже позитивне враження, консультація дуже сподобалась, лікар уважний, лікування допомагає, дуже ефективне лікування
Анна 23 Листопад 2023
Лікар дуже хороша, виписала мені повністю усі препарати, що мені були потрібні. Лікар дуже мені сподобалась.
Андрій 28 Вересень 2023

Всі лікарі Одеса