Одеса

Вертебрологи в Одесі

Сьогодні, 5 Липня
Лікар Вертебролог, Ревматолог Щербакова Богдана Іллівна на Doc.ua
41рік досвіду
Богдана Іллівна - Заслужений лікар України. Спеціалізується на лікуванні запальних, дегенеративних захворювань хребта, суглобів. Проводить профілактику патологій кістково-м'язової системи, реабілітаційне відновлення пацієнтів після хірургічного лікування.
«Спас», медичний центр на Глушко
проспект Академіка Глушка 11 гна карті
Київський
«Спас», на Малій Арнаутській
вул. Мала Арнаутська, 57на карті
Консультація 800 грн
Лікар Невролог, Вертебролог Коваленко Олеся Дмитрівна на Doc.ua
Доктор спеціалізується в областях неврології і вертебрології. Проводить консультування з питань лікування захворювань центральної та периферійної нервової системи. Приймає пацієнтів з головним болем, порушенням сну, вегето-судинною дистонією, хворобливими відчуттями в шиї і спині. Проводить УЗД суглобів.
«Спас», на Малій Арнаутській
вул. Мала Арнаутська, 57на карті
Консультація 600 грн
Лікар Вертебролог Азизова Ніна Миколаївна на Doc.ua
Лікар вертебролог. УЗД-діагност. Спеціалізується на лікуванні захворювань хребта консервативними способами. Володіє сучасними техніками і терапевтичними методами в вертебрології. Застосовує на практиці ряд новітніх розробок, методик лікування.
«Спас», медичний центр на Глушко
Лікар у відпустці до 15.03.24!
проспект Академіка Глушка 11 гна карті
Київський
Консультація 600 грн
Немає доступних слотів для запису
Лікар Невролог, Вертебролог, Мануальный терапевт Супрунець  Дмитро Вікторович на Doc.ua
Дмитро Вікторович спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань неврологічного профілю. Лікар веде прийом як вертебролог. Проводить мануальну терапію, паравертебральні блокади, плазмотерапію, кінезіотейпування.
Нейрохаб
пр-т Шевченка 8/13на карті
Виклик додому
Консультаціявід 700 грн
4.0
Лікар Мануальный терапевт, Реабілітолог, Кінезітерапевт, Остеопат, Вертебролог Пшеніцин Віталій Миколайович на Doc.ua
Вам доступна моя кваліфікована допомога як лікаря з більш ніж 20-річним стажем. Мої навички у мануальній медицині (остеопатія, прикладна кінезіологія, голкотерапія) дозволяють мені не лише знімати біль та інші симптоми, але й встановлювати їх причину та рекомендувати оптимальний лікувальний план. Після того, як ви відвідаєте мій кабінет і оціните результати лікування, ви зможете з легкістю довірити мені своє здоров'я на майбутні роки.
Консультація
Лікар Вертебролог, Невролог Чорноп'ятов Валентин Борисович на Doc.ua
Чорноп'ятов Валентин Борисович
41рік досвіду
Лікар Черноп’ятов В.Б. є головним лікарем медичного центру "Діал". Сфера професійної діяльності Валентина Борисовича - консервативна терапія неврологічних патологій, включаючи дискогенних мієлопатій, невропатій і т.д. Авторству доктора Черноп'ятова належить понад 100 наукових робіт.
Діал
1300 грн - первая консультация, повторная консультация - 800 грн. и, если необходима треться консультация, - 499 грн.
пер. Полуничний 31 ана карті
4.0
Лікар Педіатр, Вертебролог Мухін Ігор Геннадійович на Doc.ua
Лікар проводить лікування хребта і внутрішніх органів за допомогою традиційної та альтернативної медицини. Використовуючи методики цигун-терапії, лікує захворювання органів сечостатевої, ендокринної, травної, дихальної систем, хронічні стани з нез'ясованим діагнозом, сексуальні розлади.
Центр цигун-терапії Wei Long
ул. Новосельского, 5на карті