Одеса
«Спас», медичний центр на Глушко

«Спас», медичний центр на Глушко

add_box Ревматологія УЗ-діагностика Фізіотерапія Вертебрологія ... ще
Wi-Fi зона
Медичний центр «Спас» надасть висококласне лікування від досвідчених фахівців. Вас порадують ефективні і унікальні методики, які є тільки в медцентрі «Спас»
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 15:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 14:00
проспект Академіка Глушка 11 гна карті
Київський

Медичний центр «Спас» понад 30 років надає ефективну терапію при захворюваннях хребта, суглобів. Застосовуючи персональний підхід до кожного пацієнта, лікування підбирається в індивідуальному порядку. Головна особливість роботи медичного центру - відсутність операційного втручання. Крім того, терапія здійснюється без використання хімічних препаратів, що допомагає уникнути виникнення ускладнень. У процесі лікування використовуються ліки природного походження, що дозволяє домогтися екологічної безпеки лікування.

Запатентований і зібране вручну обладнання, яке використовується для діагностики, лікування, відповідає стандартам якості, показуючи при цьому високу ефективність і результативність.

Методи лікування

У медичному центрі «Спас» допомагають усунути причину захворювань суглобів, зняти запалення, безболісно наростити хрящову тканину, відновити нормальний стан суглобів.

При хворобах суглобів застосовується:

• техніка витягання;
  • фізіотерапія;
  • фітотерапія;
  • озонотерапія.

Лікування хребта включає:

• фізіотерапію;
  • фітотерапію;
  • сухе тракційне витягування (горизонтальне/вертикальне).

Унікальні методики лікування медичного центру «Спас»

Суха тракционная витяжка

Метод використовується для лікування хребта, представляючи собою його витягування в різних напрямках, що сприяє зниження м'язового напруги, надання лікувальної дії щодо усунення деформації або контрактури.

Фітоаплікації

Засіб виготовляється з натуральних компонентів і застосовується для надання вплив на проблемні зони. Фітоаплікації використовуються для створення мікроциркуляції, лимфодренажа крові, впливаючи на клітини, що дозволяє організму регенерувати м'язові, міжсуглобові тканини, виводити скупчення рідини в м'язах і суглобах.

Озонотерапия

Метод, що полягає в використанні озоно-кисневої суміші, яка має сильним лікувально-профілактичним ефектом. Під впливом озону нормалізується імунний стан, а тому метод застосовується при лікуванні гострих і хронічних захворювань органів і систем організму.

Ольга 16 Квітень 2024
Сподобалася дуже клініка, мій візит пройшов чудово.
Віра 11 Квітень 2024
Обслуговування у клініці дуже хороше. Всі ввічливі та уважні. Клініка сподобалася.
Лілія 14 Березень 2024
В клініці прохожу лікування, ніяких зауважень до лікарів і персоналу не було, я задоволена роботою клініки
Олена 14 Лютий 2024
Чудово все пройшло. Мені дуже сподобалося у клініці.
Валентина 09 Лютий 2024
Клініка хороша, мені сподобалося.
Філії мережі
Все клініки