Одеса
«Спас», медичний центр на Заболотного

«Спас», медичний центр на Заболотного

add_box Ревматологія УЗ-діагностика Фізіотерапія Вертебрологія ... ще
Wi-Fi зона
Медицинский центр предоставляет эффективную терапию при заболеваниях позвоночника, суставов, применяя персональный подход к каждому пациенту. В своей работе медицинский центр отказался от операционных вмешательств и использования химических препаратов, что помогает избежать возникновения любых осложнений. В процессе лечения применяются авторские методики предвидящие использование вытяжных аппаратов, препараты природного происхождения, магнито-, озонотерапия.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 16:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Академіка Заболотного, 26-32 (обласна поліклініка)на карті
Пересипський

Медичний центр «Спас» надає допомогу в лікуванні суглобів, відновлення нормального функціонування суглобів і зняття запальних процесів.

У клініці «Спас» для суглобів застосовують такі процедури, як:

• фітотерапія;
  • фізіотерапія;
  • техніка витягання;
  • озонотерапія.

При лікуванні хребта фахівці медцентру використовують:

• горизонтальне і вертикальне витягування;
  • фізіотерапію;
  • фітотерапію.

Медичний центр «Спас» славиться своїми унікальними методиками лікування. Однією з найпопулярніших є суха тракционная витяжка. Фахівці її застосовують для лікування хребта. За допомогою цієї методики хребет витягають в різних напрямках, це дозволяє подолати м'язову напругу. Ця процедура надає лікувальну дію і усуває деформацію або ж контрактуру.

Не менш популярним серед процедур медцентру є запатентована фітоаплікації. Лікарі готують спеціальний засіб з натуральних інгредієнтів і застосовують в проблемних зонах. Фітоаплікації використовують для того, щоб відбулася мікроциркуляція, лімфодренаж крові. Це дозволяє організму відновлювати м'язову і межсуставних тканину, при цьому виводячи зайву рідину з суглобів і м'язів.

Також в медичному закладі проводять озонотерапію. Цей метод використовують для лікування хронічних хвороб внутрішніх органів.Медичний озон володіє великою різноманітністю лікувальних ефектів, він має антибактеріальну, антивірусну, протизапальну та імуномодулюючу дію, покращує мікроциркуляцію крові, різко підвищує постачання тканин киснем, активізує захисні сили організму, ліквідує синдром «хронічної втоми», відновлює працездатність і прискорює одужання. Озонотерапія застосовується як самостійно, так і з проведенням будь-яких фізіотерапевтичних процедур. Лор-озонотерапія і обколювання больових точок озоном йде в комплексному лікуванні хребта і суглобів.

У клініці працюють тільки досвідчені фахівці з вищою медичною освітою. Також, вдосконалюють свої кваліфікаційні навички роботи на різних курсах, семінарах та конференціях. Тому можна не переживати за якість послуг, що надаються, адже воно завжди на вищому рівні.

Наталья 28 Липень 2020
Немного неудобно что идет прием вместе платные и бесплатные пациенты. Ты приходишь. А там люди идут с направлениями. Это областная больница. И нужно было прорываться в кабинет, чтоб меня увидели. Меня конечно доктор сразу взяла. Сама организация не очень удобно.
Алексей 12 Лютий 2020
Очень приятное обслуживание и хороший прием. Мне понравилось.
Дмитро 10 Лютий 2020
Гарне відношення до людей та як проводять процедури. Мені все сподобалось
Александр 05 Листопад 2018
Всё очень хорошо, профессионально, приятно, быстро, качественно.
Ольга 27 Вересень 2018
Я вполне удовлетворена вниманием и качеством, очень довольна.
Філії мережі
Все клініки