Одеса
Лікар Мануальный терапевт, Невролог, Вертебролог Супрунець  Дмитро Вікторович на Doc.ua

Відгуки про Супрунець Дмитро Вікторович

Дмитро Вікторович спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань неврологічного профілю. Лікар веде прийом як вертебролог. Проводить мануальну терапію, паравертебральні блокади, плазмотерапію, кінезіотейпування.

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Андрій 19 Квітень 2024
Лікар компететний, прийом мені сподобався, дякую.
Турчанінов Максим Віталійович 29 Березень 2024
Дуже гарний врач, допоміг за декількома питань одразу. надав гарну консультацію.
Євген 19 Березень 2024
Візит пройшов добре.  Отримав  досить вичерпані відповіді на свої питання, лікар надав усі необхідні рекомендації,  чітко та доступно все пояснив. Лікар дуже хороший спеціаліст. При потребі буду ще завертатися до цього лікаря за консультацією.
Інна 19 Лютий 2024
Чудовий лікар! Давно шукала такого лікаря, дуже уважний, гарно провів огляд, все дуже кваліфіковано. Лікаря рекомендую і обовʼязково звернуся до лікаря ще. Лікар на своєму місці
Галина 03 Січень 2024
Отличный доктор, молодой, но очень перспективный доктор. Очень грамотный, провел консультацию, очень внимательно все посмотрел, все рассказал, побольше бы таких докторов в наше время
Ірина 20 Грудень 2023
У лікаря вже раніше бувала, раніше лікар працював в іншій клініці, мені сподобався лікар, тому я лікаря шукала.  Знайшла лікаря через інтернет, сподобався підхід лікаря до проблеми
Сергій 09 Січень 2023
Мене зустрів компетентний лікар, від якого я отримав професійну консультацію з детальними, конструктивними поясненнями. Візитом залишився повністю задоволеним і за потреби звертатимусь ще й вже знаю, кому рекомендуватиму Дмитра Вікторовича.

Всі лікарі Одеса