Одесса
Врач Мануальный терапевт, Невролог, Вертебролог Cупрунец  Дмитрий  Викторович на Doc.ua

Отзывы о Cупрунец Дмитрий Викторович

Дмитрий Викторович специализируется на диагностике и лечении заболеваний неврологического профиля. Доктор ведёт прием как вертебролог. Проводит мануальную терапию, паравертебральные блокады, плазмотерапию, кинезиотейпирование.

Проверенные отзывы о враче отзывов

Андрій 19 Апрель 2024
Лікар компететний, прийом мені сподобався, дякую.
Турчанінов Максим Віталійович 29 Март 2024
Дуже гарний врач, допоміг за декількома питань одразу. надав гарну консультацію.
Євген 19 Март 2024
Візит пройшов добре.  Отримав  досить вичерпані відповіді на свої питання, лікар надав усі необхідні рекомендації,  чітко та доступно все пояснив. Лікар дуже хороший спеціаліст. При потребі буду ще завертатися до цього лікаря за консультацією.
Інна 19 Февраль 2024
Чудовий лікар! Давно шукала такого лікаря, дуже уважний, гарно провів огляд, все дуже кваліфіковано. Лікаря рекомендую і обовʼязково звернуся до лікаря ще. Лікар на своєму місці
Галина 03 Январь 2024
Отличный доктор, молодой, но очень перспективный доктор. Очень грамотный, провел консультацию, очень внимательно все посмотрел, все рассказал, побольше бы таких докторов в наше время
Ірина 20 Декабрь 2023
У лікаря вже раніше бувала, раніше лікар працював в іншій клініці, мені сподобався лікар, тому я лікаря шукала.  Знайшла лікаря через інтернет, сподобався підхід лікаря до проблеми
Сергій 09 Январь 2023
Мене зустрів компетентний лікар, від якого я отримав професійну консультацію з детальними, конструктивними поясненнями. Візитом залишився повністю задоволеним і за потреби звертатимусь ще й вже знаю, кому рекомендуватиму Дмитра Вікторовича.

Все врачи Одесса