Одеса
Одеський лікувально-оздоровчий центр Євмінова

Одеський лікувально-оздоровчий центр Євмінова

add_box Мануальна терапія Масаж Ортопедія Травматологія Реабілітологія Кінезітерапія ... ще
Лікувально-оздоровчий центр Євмінова надає перелік послуг з лікування, відновлення хребта, суглобів. Передові технології, кваліфікація фахівців, комплексний підхід до проблеми пацієнта надають можливість ефективно впоратися зі захворюваннями кістково-м'язової системи. Методисти центру спеціалізуються на відновній медицині, а кожен інструктор пройшов курс навчання на базі центру в Києві. Ефективність обраного методу лікування підтверджується багаторічним досвідом його застосування на практиці, що сприяє видимим ​​результатам на шляху до одужання.
access_time_filled ср : 15:00 - 18:00 access_time_filled сб : 10:00 - 14:00 access_time_filled пн : вихідний access_time_filled вт : вихідний access_time_filled чт : вихідний access_time_filled пт : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Пастера, 60на карті
Приморський
add_box Мануальна терапія Ортопедія Травматологія Реабілітологія Кінезітерапія Вертебрологія
Аптека в клініці Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - чт : 15:00 - 18:00 access_time_filled вт : вихідний access_time_filled ср : вихідний access_time_filled пт : вихідний access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Левітана.62 (офіс 5Н)на карті
Київський
add_box Мануальна терапія Масаж Ортопедія Кінезітерапія ... ще
access_time_filled пн : 15:00 - 18:00 access_time_filled пт : 10:00 - 13:00 access_time_filled вт : вихідний access_time_filled ср : вихідний access_time_filled чт : вихідний access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Космонавтів, 23/1на карті
Хаджибейський
add_box Мануальна терапія Масаж Ортопедія Кінезітерапія ... ще
вул. Героїв Оборони Одеси, 30на карті
Пересипський

Основні напрямки діяльності центру Євмінова

Центр надає послуги кінезіотерапії. Терапія рухом дозволяє відновити хребет, суглоби після травм, оперативних втручань.

Проводячи лікування болів в суглобах, спинних болів фахівці центру покладаються на професійно поетапну програму відновлення. Головна мета — впливати на причину захворювання, що дозволяє вирішити більшість проблем з кістково-м'язовою системою:

• малорухливість;
  • болі у спині;
  • болі у суглобах;
  • порушення координації, моторних навичок.

Лікуючі експерти центру створили умови для одужання пацієнтів в найкоротші терміни:

• досвідчений лікар-ортопед, вертебролог, мануальний терапевт, травматолог займаються постановкою діагнозу, при необхідності направляючи на додаткове обстеження;
  • після обстеження пацієнтові призначають курс терапії, стежать за ходом терапії;
  • лікар передає призначення методисту-реабілітологу для подальшого застосування їх на персональних тренуваннях;

Додаткові методики лікування

У центрі працюють фахівці багатьох галузей медицини, щоб забезпечувати комплексний підхід у терапії:

• методисти-реабілітологи допомагають пацієнтам максимально природно відновити форму, розробляючи індивідуальний комплекс занять для щоденного застосування, який м'яко доповнить активну сферу життя;
  • фахівці масажу отримали свій досвід у кваліфікованих експертів України і зарубіжних країн - масажні методики покликані прискорити, полегшити процес реабілітації.

Комплекс фізіопроцедур, кінезітерапії із задіянням профілактора Євмінова, мануальної терапії, гірудотерапії, ЛФК, йога-терапії дозволяє комплексно ефективно працювати з виниклими проблемами.

Владислав 08 Березень 2024
Все чудово пройшло, клініка доволі хороша. Все дуже сподобалося.Дякую.
Олена 27 Лютий 2024
Холодно було у клініці.
Генадій 22 Лютий 2024
Клініка сподобалася. Все пройшло чудово.
Нонна 20 Лютий 2024
Залишилась незадоволеною, бо дівчина на рецепції, не віддала мені висновок та рекомендації що до вправ рекомендованих лікарем, мотивуючи це тим, що я ПОВИННА приходити на ці вправи саме до них.
Тетяна 02 Лютий 2024
Клініка хороша, але є зауваження. В клініці не було фірмових бланків, поради і рекомендації лікаря були виписані на звичайному папері формату А4, без печатки клініки і маркування. Такий самий висновок я можу і сама собі написати. Діагноз лікар теж не вписав, прийшлось зайти в кабінет лікаря і попросити написати діагноз. Клініці потрібно потурбуватися про організаційні роботи, такі висновки не мають ніякої юридичної сили.