Одеса
Одеський лікувально-оздоровчий центр Євмінова

Одеський лікувально-оздоровчий центр Євмінова

add_box Мануальна терапія Ортопедія Травматологія Реабілітологія Кінезітерапія Вертебрологія
Аптека в клініці Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Лікувально-оздоровчий центр Євмінова надає перелік послуг з лікування, відновлення хребта, суглобів. Передові технології, кваліфікація фахівців, комплексний підхід до проблеми пацієнта надають можливість ефективно впоратися зі захворюваннями кістково-м'язової системи. Методисти центру спеціалізуються на відновній медицині, а кожен інструктор пройшов курс навчання на базі центру в Києві. Ефективність обраного методу лікування підтверджується багаторічним досвідом його застосування на практиці, що сприяє видимим ​​результатам на шляху до одужання.
access_time_filled пн - чт : 15:00 - 18:00 access_time_filled вт : вихідний access_time_filled ср : вихідний access_time_filled пт : вихідний access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Левітана.62 (офіс 5Н)на карті
Київський

Основні напрямки діяльності центру Євмінова

Центр надає послуги кінезіотерапії. Терапія рухом дозволяє відновити хребет, суглоби після травм, оперативних втручань.

Проводячи лікування болів в суглобах, спинних болів фахівці центру покладаються на професійно поетапну програму відновлення. Головна мета — впливати на причину захворювання, що дозволяє вирішити більшість проблем з кістково-м'язовою системою:

• малорухливість;
  • болі у спині;
  • болі у суглобах;
  • порушення координації, моторних навичок.

Лікуючі експерти центру створили умови для одужання пацієнтів в найкоротші терміни:

• досвідчений лікар-ортопед, вертебролог, мануальний терапевт, травматолог займаються постановкою діагнозу, при необхідності направляючи на додаткове обстеження;
  • після обстеження пацієнтові призначають курс терапії, стежать за ходом терапії;
  • лікар передає призначення методисту-реабілітологу для подальшого застосування їх на персональних тренуваннях;

Додаткові методики лікування

У центрі працюють фахівці багатьох галузей медицини, щоб забезпечувати комплексний підхід у терапії:

• методисти-реабілітологи допомагають пацієнтам максимально природно відновити форму, розробляючи індивідуальний комплекс занять для щоденного застосування, який м'яко доповнить активну сферу життя;
  • фахівці масажу отримали свій досвід у кваліфікованих експертів України і зарубіжних країн - масажні методики покликані прискорити, полегшити процес реабілітації.

Комплекс фізіопроцедур, кінезітерапії із задіянням профілактора Євмінова, мануальної терапії, гірудотерапії, ЛФК, йога-терапії дозволяє комплексно ефективно працювати з виниклими проблемами.

Генадій 22 Лютий 2024
Клініка сподобалася. Все пройшло чудово.
Максим 21 Грудень 2023
У медичному центрі є все що потрібно для реабілітації. Все гарно.
Петр 17 Липень 2023
Візитом у клініку залишився задоволеним
Полина 02 Серпень 2021
Было небольшое опоздание, мы минут пятнадцать ждали свое время.
Тимур 24 Грудень 2020
В клинике нет никакого пандуса, чтобы подняться с коляской!
Філії мережі
Все клініки