Одеса
Клініка Шевченко

Клініка Шевченко

Клініка
add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Педіатрія УЗ-діагностика ... ще
«Клініка Шевченко» - сімейного типу, де кожен член вашої сім'ї знайде щось для свого здоров'я. Клініка надає широкий спектр послуг в медичній сфері: консультацію висококваліфікованих лікарів для дорослих і дітей, діагностику на сучасних апаратах, лабораторне дослідження, і маніпуляції.
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Французький бульвар, 26/2на карті
Приморський

У «Клініці Шевченко» працює команда вузькопрофільних фахівців, які проводять консультування і амбулаторне лікування, керуючись принципами доказової медицини. Тут застосовують тільки передові медичні можливості, аналогічні тим, які використовують провідні клініки світу.

Лікарі клініки переконані: правильний діагноз — це перший крок до безпечного і ефективного лікування. Спеціалісти не усувають симптоми, а шукають причини захворювань. Максимально використовують свої знання і накопичений досвід, а також велику увагу приділяють побудові довірливих і дружніх відносин з пацієнтами.

Фахівці «Клініки Шевченко» несуть відповідальність за пацієнтів і надають 100 % інформації про стан здоров'я і перспективи одужання. Лікарі клініки звикли давати зрозумілі відповіді на найскладніші питання. Принцип «Не нашкодь» — не просто слова, а щоденне правило!

Чому пацієнти вибирають «Клініку Шевченко»:

• Професіоналізм лікарів і гарантія правильного діагнозу
  • Високий рівень сервісу: від моменту запису до виписки
  • Організація всіх етапів діагностики та лікування в максимально короткі терміни
  • Оптимальна вартість послуг

• Гастроентерологія
  • Неврологія
  • Діагностика
Анна 07 Листопад 2023
Лікар призначив здати аналізи. В клініці здавала аналізи, лаборант помилився і зробили не ті що треба, я оплатила і дуже багато. В моєму житті таке перший раз, тому я спочатку не звернула увагу, а коли надійшли результати аналізів, я побачила, що я мала здати одне, а зробили зовсім інше і це мені було не потрібно.
Валерия 03 Листопад 2023
Все сподобалоcь, хороший персонал.
Анонім 01 Листопад 2023
Клініка сподобалась, персонал ввічливий, але були накладки з часом, в іншому все добре.
Катерина 19 Жовтень 2023
Приняли вовремя.
Світлана 11 Липень 2023
Візитом залишилась повністю задоволена. Рекомендую.