Одеса

Сторінка 56: Приватні лікарі в Одесі

Лікар Стоматолог Приятельчук Віталій Федосійович на Doc.ua
Лікар стоматолог, має вищу категорію, займається лікуванням хвороб зубів і слизових оболонок, відновлювальною терапією, боротьбою з інфекційними хворобами порожнини рота. Компетентний в терапевтичній та хірургічній галузях стоматології.
Лікар Стоматолог Лупан Світлана Миколаївна на Doc.ua
Стоматолог терапевтичного профілю сімейної стоматологічної клініки "Галс", стоматолог вищої категорії, область професійного інтересу - сучасні методи і процедури в профілактичній і терапевтичній стоматології.
Лікар Стоматолог Войнаровський Вадим Миколайович на Doc.ua
Лікар-стоматолог вищої категорії, працює в таких напрямках, як імплантологія, хірургія та ортопедія.
Лікар Алерголог Стоянова Світлана Євгеніївна на Doc.ua
Лікар-алерголог приймає дітей з самого раннього віку. Має досвід роботи більше 25-ти років. Виконує діагностику імунної системи, постановку нашкірних проб і їх оцінку. Лікує алергічні патології, їх прояви різної форми
Лікар Педіатр Єськова Ганна Юріївна на Doc.ua
Спеціаліст може похвалитися значним досвідом роботи з дітьми, у яких спостерігаються соматичні патології, має вищу категорію. Проходить курси підвищення кваліфікації на регулярній основі з нефрології, гастроентерології, імунології, дитячих інфекцій.
Лікар Онколог, Хірург Махатадзе Давид Шамилевич на Doc.ua
Абдомінальний хірург, хірург-онколог, баріатричний хірург. Проводить баріатричні операції, операції з ожиріння, видаляє пухлини кишечника, підшлункової залози, печінки і шлунка. Позбавляє від пахової, вентральної, пупкової грижі, пухлин товстого і тонкого кишечника, пухлин печінки, підшлункової залози та шлунку, непрохідності кишечника, діастаза м'язів передньої черевної стінки, жовчнокам'яної хвороби
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Котовенко Борис Олександрович на Doc.ua
Лікар-терапевт, фахівець широкого профілю. Основний напрямок роботи - лікування хвороб внутрішніх органів. Проводить первинний огляд, призначає лікування, здійснює діагностику.
Лікар УЗД-фахівець Пінтійський Михайло Кирилович на Doc.ua
Михайло Кирилович має величезний досвід в проведенні ультразвукових обстежень будь-яких типів і складності, включаючи дуплексне сканування різних судин: черевної аорти, судин черевної порожнини, ниркових артерій, а також дослідження наднирників, залоз гормональної секреції, внутрішніх органів і т.д.
Лікар Онколог, Хірург Фомін Андрій Віталійович на Doc.ua
Баріатричний хірург, хірург-онколог, гастроінтестинальний хірург. Проводить баріатричні операції, хірургічні втручання з приводу ожиріння, міні-гастрошунтування, рукавної резекції шлунка. Надає допомогу при цукровому діабеті другого типу, грижах, непрохідності кишечника, холедохолітіазі, механічній жовтяниці, холангіті, ГЕРХ, діастазі м'язів передньої черевної стінки
Лікар Нейрохірург Струць Генадій Геннадійович на Doc.ua
Лікар проводить видалення пухлин головного і спинного мозку, периферичних нервів, крім того позбавляє пацієнтів від гриж міжхребцевих дисків всіх локалізацій, лікує тунельний синдром, ускладнені остеохондрози, стеноз спинномозкового каналу, форамінальний стеноз, спондилолістез, травми хребта і спинного мозку, мальформацію Арнольда-Кіарі, ульнарний синдром, карпальний синдром