Одеса

Сторінка 51: Приватні лікарі в Одесі

Лікар Гінеколог Красніченко Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог проводить комплексну діагностику і лікування захворювань шийки матки, ендокринних патологій, запалення органів малого тазу. Допомагає пацієнткам з клімактеричним розладом і ендометріоїдною хворобою. Веде прийом з УЗД для дітей з народження
Лікар Ендокринолог Константинова Юлія Валентинівна на Doc.ua
Юлія Валентинівна є досвідченим фахівцем в галузі ендокринології. Проводить діагностику і лікування ендокринної патології (аденома, тиреоїдит, гіпертиреоз, лімфома, вузловий зоб, цукровий діабет та ін.). Займається складанням раціонів харчування для зниження (набору) ваги, для спортсменів
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Косметолог, Трихолог, УЗД-фахівець Журик Вікторія Вікторівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар працює в декількох напрямках. Напрямки роботи Вікторії Вікторівни: косметологія обличчя та тіла, гінекологія, трихологія. Спеціалізація в гінекології та косметології дозволяє виявити зв'язок між дерматологічними проблемами і гінекологією. Вікторія Вікторівна проводить терапевтичний прийом зі збором анамнезу, при потребі діагностує порушення функцій шкіри за допомогою дерматоскопія і проводить процедури, спрямовані на поліпшення стану: біоревіталізацію, плазмоліфтинг, мезотерапію.
Лікар Стоматолог Обухівський Андрій Валерійович на Doc.ua
Професійна сфера інтересів Андрія Валерійовича включає лікування некаріозних хвороб (ерозія емалі, флюороз, клиновидний дефект, стирання зубів (патологічна), гіперестезія), каріозних поразок (пульпіт, періодонтит, карієс).
Лікар Офтальмолог Майданик Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Доктор володіє методами профілактики і діагностики захворювань очного яблука, підбирає потрібну методику корекції зору. Понад п'ять років працює в медицині
Лікар Пульмонолог Бобрик Людмила Михайлівна на Doc.ua
Людмила Михайлівна лікар пульмонолог вищої категорії, кандидат медичних наук. Проводить всі види досліджень, включаючи бронхоскопію, санацію бронхіального дерева, а також займається імунобіологічної терапією і сучасним відновлювальним лікуванням з використанням аутологічних стовбурових клітин.
Лікар Кардіолог, Терапевт Ковалевська Людмила Андріївна на Doc.ua
Доктор медичних наук
Людмила Андріївна – професор (внутрішні хвороби). Займається діагностикою та лікуванням захворювань кардіологічного та терапевтичного профілю такі, як: грип, ГРВІ, риніт, ішемічна хвороба серця тощо. Людмила Андріївна є автором 136 наукових статей, 8 наукових патентів, 2 інформаційних листів, 6 методичних рекомендацій, 4 монографії, 2 навчальних посібників.
Лікар Уролог, Онкоуролог Конопко Олександр Вільйович на Doc.ua
Уролог зі стажем роботи 22 роки, лікар вищої категорії Конопко Олександр Вільєвич наразі приймає в OMD-clinic. Уролог є лікарем, який здійснює діагностику, профілактику та лікування захворювань сечостатевої системи. Записатися прийом до нього можуть як жінки, так і чоловіки. Уролог надає комплексну медичну допомогу при порушеннях роботи сечоводів, сечового міхура, нирок та уретри, а також при розладах статевої системи у чоловіків.
Лікар Психолог Самара Ольга Євгеніївна на Doc.ua
Кандидат психологічних наук, є заступником головного лікаря центру «Ві-Та» по психотерапевтичної роботі. Веде психотерапевтичні програми, тренінги, програми по псіхокррекціі, психодіагностики.
Лікар Стоматолог Гулюк Сергій Анатолійович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Директор сімейної стоматологічної клініки "Галс", лікар 2-ї категорії, стоматолог ортопедичного профілю, паралельно практичній діяльності займається написанням наукових статей у спеціалізованій періодиці.