Одеса

Сторінка 49: Приватні лікарі в Одесі

Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Алшаріф Айхам на Doc.ua
Лікар дерматовенеролог, косметолог, володіє великим досвідом роботи в області дерматовенерології і естетичної медицини, лікує венеричні, шкірні захворювання, фахівець в проведенні лазерної епіляції і методик, спрямованих на корекцію фігури.
Лікар Психолог, Психотерапевт Главацька Ірина Вікторівна на Doc.ua
Ірина Вікторівна - практикуючий психолог-психотерапевт, психолог-сексолог, сімейний психолог, гештальт-терапевт, когнітивно-поведінковий психотерапевт. Спеціалізується на рішення проблем в сексуальних і сімейних відносинах. Проводить когнітивно-поведінкову терапію психологічних розладів.
Лікар Проктолог Харітонова  Анастасія  Сергіївна на Doc.ua
Анастасія Сергіївна – спеціалізується на проктології. Здійснює огляд, мануальне дослідження прямої кишки. Має такі методи діагностики, як: аноскопія, ректороманоскопія. Також лікар виконує оперативні втручання.
Лікар Отоларинголог Мельник Борис Борисович на Doc.ua
Лікар спеціалізується отоларингології. Проводить відеоендоскопічну діагностику ЛОР-органів; авторську методику лазерного лікування хронічного тонзиліту; промивання носа по Проетцу, продування слухових труб по Політцеру, промивання лакун, вакуум масаж п\мигдалин, коагуляція судин носової перегородки, ендоскопія носової порожнини, вух, пряма і непряма ларингоскопія, лікарські гортанні заливки, без лікарські блокади нижніх носових раковин, видалення сторонніх тіл з ЛОР-органів, видалення сірчаних пробок, тампонада носової порожнини при кровотеча, парацентез барабанної перетинки.
Лікар Гастроентеролог Стренковська  Ірина  Костянтинівна на Doc.ua
Ірина Костянтинівна лікар гастроентеролог вищої категорії c 30-ти річним досвідом. Займається лікуванням і діагностикою захворювань шлунково-кишкового тракту (шлунок, кишечник, жовчний міхур, підшлункова залоза, печінка).
Лікар Офтальмолог Павленок Тетяна Олексіївна на Doc.ua
Доктор активний учасник наукових конференцій та з'їздів офтальмологів. Здійснює підбір лінз, м'яких контактних лінз і складної очкової корекції пацієнтам всіх вікових груп. Вільно володіє англійською мовою.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Аль-Мохамад Ареф Ахмад на Doc.ua
Лікар-ортодонт, кандидат медичних наук. Лікує зміщення прикусу, проводить установку брекет-систем, трейнерів, пластинок, має успішний досвід у відновленні правильного розташування зубів.
Лікар Психолог Драгонер Анастасія Олександрівна на Doc.ua
Анастасія Олександрівна проводить індивідуальне консультування, займається психокорекцією та приймає клієнтів з психосоматичними порушеннями. Допомагає при проблемах, пов'язаних з відносинами з оточуючими, низькою самооцінкою, самотністю, невпевненістю в собі. Надає підтримку на шляху до поставленої мети
Лікар Проктолог, Хірург Море Олег Анатолійович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на проведенні гемороідектомії, висічення (видалення) свищів і кіст, розтині парапроктиту, латексному лігуванні гемороїдальних вузлів, висічення новоутворень прямої кишки. Лікує епітеліальний куприковий хід, парапроктит, анальний свербіж, недостатність анального сфінктера, дивертикулярну хворобу товстої кишки, періанальні гострі кондиломи, пухлину товстої кишки, анальні тріщини, неспецифічний виразковий коліт, хвороба Крона
Лікар Офтальмолог Русєва Інна Василівна на Doc.ua
Інна Василівна лікар-офтальмолог вищої кваліфікаційної категорії, вона лікує такі захворювання, як діабетична ретинопатія, міопія, косоокість, вторинна катаракта і т.д. Інна є автором 9 наукових публікацій, і одного патенту України.