Одеса

Сторінка 45: Приватні лікарі в Одесі

Лікар Сексопатолог Жунько Дмитрий Владимирович на Doc.ua
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Гінеколог-ендокринолог Васильєва Катерина Ігорівна на Doc.ua
Лікар-гінеколог першої категорії, проводить лікування ендокринних патологій гінекологічного напрямку. Проводить фунціональну діагностику гінекологічного напрямку: кольпоскопію, гістероскопію, лазеровапорізацію і кріодеструкцію
Лікар Психіатр, Психотерапевт Мідько Андрій Анатолійович на Doc.ua
Сфера професійних інтересів доктора Мідько - лікування широкого спектру психологічних проблем, серед яких: фобії і страхи, депресії і біполярні розлади, панічні атаки і обсесивно-компульсивний розлад. Крім того, Андрій Анатолійович - ліцензований фахівець, дитячий психіатр, має великий стаж роботи в стаціонарі і досвід лікування важких психічних розладів, що супроводжуються порушеннями розумового процесу (марення і т.п.) і галюцинаціями. Сфера особливої ​​уваги лікаря - суїцидальна поведінка. Андрій Анатолійович має багаторічний досв
Лікар Гастроентеролог, Гепатолог, Ендоскопіст Біленко Олена Дмитрівна на Doc.ua
Олена Дмитрівна гастроентеролог, гепатолог, ендоскопіст, лікар вищої категорії. Область професійних інтересів лікаря зачіпає сучасну ендоскопію всіх відділень органів травлення, здійснення терапії гострих і хронічно патологій шлунково-кишкового тракту, ведення пацієнтів з хронічним порушеннями травлення та ін. Займається ендоскопічною діагностикою та лікуванням хвороб шлунка, печінки і кишечника: гастриту, коліту, виразки шлунка і стравоходу, ГЕРХ та інших.
Лікар Дерматолог, Косметолог Ліліана Піньковська на Doc.ua
Мезотерапевт, займається розробкою інноваційних методик в області естетичної медицини. Професійні інтереси дерматокосметолога - процедури по корекції фігури, контурній пластиці, ексофілаціі, мезотерапії, карбоксітерапіі, ін'єкції краси. Більше 10 років веде приватну медичну практику в «Клініка естетичної медицини доктора Ліліани». Успішно захистила кандидатську дисертацію на кафедрі дерматовенерології ОДМУ.
Лікар Психолог, Психотерапевт Максименко Леонід Валентинович на Doc.ua
Леонід Валентинович - досвідчений лікар-психолог, психотерапевт, доктор Ph.D з психології та реабілітології. В роботі використовує власні психокорекційні, консультативні та психотерапевтичні методики. Проводить індивідуальну і групову психотерапію, займається коучингом, психокорекцією. Допомагає впоратися із сімейними проблемами, депресивними станами, проблемами взаємодії з оточуючими та ін. Є президентом Української асоціації екзистенціальної психології та психотерапії
Лікар Стоматолог Білих Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Спеціалізується на лікуванні (терапевтичному) хвороб з одонтології, викликаних пошкодженням самих зубів. Також лікує хвороби з ендодонтії - порушення, що виникли в каналах (кореневих) зубів.
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Кошик Наталія Василівна на Doc.ua
Наталя лікар - дерматолог вищої категорії. До неї можна звертатися з такими проблемами, як псоріаз, розацеа, екзема, мікози гладкої шкіри, алергічний дерматит, себорея і з багатьма іншими захворюваннями шкіри.
Лікар Косметолог Тихомiрова Крiстiна  Вячеславiвна на Doc.ua
Спеціалізується в області дерматології та косметології. Лікар надає допомогу в діагностиці та лікуванні шкірних захворювань. Звернутися до лікаря можна для проведення анти-вікової корекції шкіри, лазерного омолодження, виконання чистки особи.
Лікар Трихолог Черних Катерина Вікторівна на Doc.ua
Лікар проводить лікування захворювань косметологічного і трихологічного профілю, пропонує комплексну терапію хвороб шкіри і волосся. Є дипломованим фахівцем в сфері ін'єкційної косметології, проводить мезотерапію шкіри голови і обличчя. Допомагає пацієнтам боротися з такими складними розладами як вогнищева і дифузна алопеція, суха і жирна себорея