Одеса

Сторінка 50: Приватні лікарі в Одесі

Лікар Ендокринолог Костецька Світлана Олександрівна на Doc.ua
Лікар проводить консервативне лікування ендокринологічних захворювань, установку цілодобового моніторингу за рівнем цукру, допомагає в реабілітації після хірургічного лікування ожиріння. Лікує гірсутизм, інсулінорезистентність, йододефіцитні захворювання щитовидної залози, метаболічний синдром, нецукровий діабет, предиабет, патології надниркових залоз і гіпофіза, остеопороз, зоб і інші ендокринні порушення
Лікар Офтальмолог Магер Альзін на Doc.ua
Лікар-офтальмолог здійснює підбір різних видів засобів, як для простих, так і для складних випадків оптичної корекції зору (м'які контактні лінзи, окуляри).
Лікар Психолог Веремчук Ольга Олександрівна на Doc.ua
Ольга Олександрівна займається діагностуванням, терапією психологічних розладів у дітей і дорослих. Спеціалізується на психологічному розвитку, адаптації пацієнтів, роботі зі страхами і підвищеною тривожністю, агресивною поведінкою, корекції дитячо-батьківські відносини
Лікар Проктолог, Хірург Зайцева Анастасія Дмитрівна на Doc.ua
Хірург-проктолог проводить радикальну гемороїдектомія при необхідності, висічення кіст, розтин парапроктиту, латексне лігування гемороїдальних вузлів, операцію Лонго, тромбектомію гемороїдальних вузлів. Позбавляє від неспецифічного виразкового коліту, дивертикулярної хвороби товстої кишки, анальних тріщин, періанальних гострих кондилом
Лікар Офтальмолог Кучава Отар Шахович на Doc.ua
Даний лікар проводить лікування офтальмологічних патологій, підбір оптичної та контактної корекції від виробників, які зарекомендували себе найбільш кращим чином.
Лікар Стоматолог Сопель Сергій Дмитрович на Doc.ua
Сопель Сергій Дмитрович є високопрофесійним лікарем стоматологом, адже він вже більше 30 років надає різні послуги з даної спеціальності. Конкретніше, доктор лікує карієс і його всілякі ускладнення, також він займається реставрацією зубів, використовуючи прямі і непрямі техніки, і практикує відновлення цілісності зубощелепного апарату.
Лікар Ендокринолог Заклицька Людмила Йосипівна на Doc.ua
Людмила Йосипівна - лікар-ендокринолог вищої категорії, лікує цукровий діабет, захворювання ендокринної системи
Лікар Дієтолог Дерев'янко Наталія Олексіївна на Doc.ua
Лікар-дієтолог (вища категорія), займається питаннями зниження ваги, оздоровлення організму, правильного харчування, харчуванням при різних патологіях. Активно пропагує здоровий спосіб життя, вважаючи, що міцне здоров'я повинно поєднуватися з красивим тілом.
Лікар Отоларинголог, Хірург Бобров Андрій Леонідович на Doc.ua
Консультація від1200 грн
Доктор займається діагностикою та лікуванням захворювань в сфері отоларингології. Спеціалізується в сфері ендоскопічної хірургії носових пазух, хірургічного лікування хропіння і синдрому апное уві сні, захворювань вуха і скроневої кістки, глухоти, запамороченні та інших патологій у дітей і дорослих. Проходив медичне стажування в США, Італії та Німеччини.
Лікар Нарколог Гончарук Вадим Борисович на Doc.ua
Вадим Борисович має успішний досвід роботи наркологом, лікар бере активну участь в наукових конференціях, що стосуються наркологічної тематики, публікується в спеціалізованих виданнях.