Одеса
Лікарня Клініки Святої Катерини

Лікарня Клініки Святої Катерини

Лікарня
add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Неврологія Нейрохірургія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Клініка Святої Катерини – багатопрофільна приватна медична клініка, у якій надають сучасну медичну допомогу. Усі підрозділи медичного закладу обладнані сучасною і сертифікованої апаратурою
access_time_filled пн - нд : Цілодобово
вул. Маршала Малиновського, 61гна карті
Хаджибейський

Клініка Святої Катерини — це медичний заклад, у якому надають медичну допомогу для пацієнтів Одеси в будь-який час доби. У медцентрі використовують концепції активного лікування. Це говорить про те, що максимально скорочено час перебування пацієнтів у стаціонарі, 90% всіх операцій у Клініці проводяться за допомогою малоінвазивних методів. Це забезпечує швидку реабілітацію і повернення до нормального життя.

Напрями

• дерматологія;
  • офтальмологія;
  • ендокринологія.

Фахівці

У медичному закладі працює кращий колектив: 800 висококваліфікованих фахівців, що мають великий практичний досвід у різних медичних областях і супутніх сервісах. Вони проходять регулярні стажування у кращих клініках США, Європи та України і також ведуть прийом пацієнтів на англійській мові.

Переваги

Клініка Святої Катерини пропонує пацієнту все краще, що є сьогодні в медичній сфері та технологіях: обладнання останнього покоління провідних світових виробників, міжнародні протоколи лікування, сучасні інструменти, хірургічні матеріали та оригінальні препарати.

Володимир 17 Квітень 2024
В клинику обращался уже не первый раз, отличные врачи, хороший персонал, все молодцы!
Олександр 06 Квітень 2024
Візит до лікаря в цю клініку мені сподобався, я отримав відповіді на всі свої запитання, дякую.
Віола 29 Березень 2024
Гарні враження, зауважень до персоналу не було
Геннадій 25 Березень 2024
Меня всё устроило.
Наталія 08 Березень 2024
Лікарка Гюндогду Ксенія Гюнєївна мені дуже сподобалась, все по суті, єдине що не сподобалось не вчасно мене прийняли.