Одесса
Больница Клиники Святой Екатерины

Отзывы о клинике Больница Клиники Святой Екатерины

Больница
add_box Гастроэнтерология Гинекология Дерматология Кардиология Неврология Нейрохирургия ... еще
Парковка Оплата карточкой Wi-Fi зона
Клиника Святой Екатерины – многопрофильная частная медицинская клиника, в которой предоставляют современную медицинскую помощь. Все подразделения медицинского учреждения оборудованы современной и сертифицированной аппаратурой
access_time_filled пн - вс : Круглосуточно
ул. Маршала Малиновского, 61гна карте
Хаджибейский
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
11 отзывов
Володимир 17 Апрель 2024
В клинику обращался уже не первый раз, отличные врачи, хороший персонал, все молодцы!
Олександр 06 Апрель 2024
Візит до лікаря в цю клініку мені сподобався, я отримав відповіді на всі свої запитання, дякую.
Віола 29 Март 2024
Гарні враження, зауважень до персоналу не було
Геннадій 25 Март 2024
Меня всё устроило.
Наталія 08 Март 2024
Лікарка Гюндогду Ксенія Гюнєївна мені дуже сподобалась, все по суті, єдине що не сподобалось не вчасно мене прийняли.
Олена 17 Январь 2024
Сподобалась клініка.
Юлия 29 Декабрь 2023
Сподобалась клініка. Комфортно, зручно, чисто, тихо, не голосно у клініці.
Тетяна 22 Декабрь 2023
Прийом відбувся вчасно, але лікар Хардан Ріяд був не готовий, щоб розглядати мою проблему з питань, які я заздалегідь написала. Лікар не робить такі операції та не може вирішити моє питання. Я не розумію чому мене записали саме до цього лікаря. Лікар буде радитися з іншими лікарями по моєму питанню. Вибачте, за що я заплатила гроші, лікар просто подивився на мою ногу. Лікар не розмовляє українською мовою, я хочу з українськими лікарями спілкуватися
Наталія 13 Декабрь 2023
Сподобалась клініка.
Сергій 08 Ноябрь 2023
Все пройшло добре, комфортно. Отримав професійну консультацію та компетентні поради, продовжую лікування. Дякую.