Одеса

Сторінка 46: Приватні лікарі в Одесі

Лікар Ендокринолог Руських Лілія Валеріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ендокринології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: нецукровий діабет, ожиріння, остеопороз, цукровий діабет, тиреотоксикоз
Лікар Стоматолог Обухівський Валерій Олексійович на Doc.ua
Засновник і головний лікар стоматологічного центру "Овасак", заснував Клуб імплантологів України. Є щелепно-лицьовим хірургом, лікарем-стоматологом, що має вищу категорію. Видаляє зуби будь-якого ступеня складності, встановлює дентальні імплантати, виконує всі види протезування.
Лікар Отоларинголог Любчак Валентина Юріївна на Doc.ua
Отоларинголог, сертифікований фахівець з функціональної ендоскопічної рінохірургіі та фоніатрії, проводить амбулаторні маніпуляції в ЛОР-патології, а також працює з ендоскопічними методиками лікування хвороб даного напрямку
Лікар Офтальмолог Крюкова Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Офтальмолог вищої категорії має багаторічний досвід в лікуванні кон'юнктивіту, халязіонів, порушень рефракції, дакріоциститів і косоокості. Проводить підбір окулярів, визначення кольоровідчуття, видалення сторонніх тіл
Лікар Логопед, Дефектолог Фурса Ірина Валеріївна на Doc.ua
Ірина Валеріївна - досвідчений дефектолог, що спеціалізується на повній логопедичній діагностиці, консультуванні, лікування різного роду мовних дефектів фізіологічної та психологічної природи, затримки в мовному розвитку.
Лікар Нейрохірург Васильєв Сергій Вікторович на Doc.ua
Нейрохірург вищої категорії, володіє сучасними методами лікування захворювань хребта (остеохондрозу, остеопорозу, спондилоартрозу). Виконує оперативні втручання на хребті: вертебропластику, видалення гриж міжхребцевих дисків, операції при спонділолістезах і стенозах хребетного каналу.
Лікар Гастроентеролог Гуляєва Вікторія Валеріївна на Doc.ua
Дитячий гастроентеролог проводить діагностику і терапію захворювань шлунково-кишкового тракту, спостерігає дітей з перших днів життя до 18 років, що мають патологічні порушення функції органів травлення, включаючи дуоденіти, гастрити, коліти, порушення кишкової мікрофлори і ін.
Лікар Невролог, Лікар функціональної діагностики Юрченко Олена Олександрівна на Doc.ua
Область професійних інтересів Олени Олександрівни включає проведення функціональної діагностики мозкової активності, визначення рівня внутрішньочерепного тиску, діагностику параметрів внутрішньочерепного судинного русла.
Лікар Педіатр Гладка Людмила Іванівна на Doc.ua
Педіатр вищої категорії проводить діагностику і лікування патологій внутрішніх органів у дітей (в тому числі хвороб вірусної і алергічної етіології, поєднаної патології). Проводить консультації по догляду за дітьми грудного віку
Лікар Гастроентеролог Губергриц Наталія Борисівна на Doc.ua
Доктор медичних наук
Губергриц Наталія лікар-гастроентеролог з величезним досвідом роботи і безліч опублікованих наукових статей. Має вищу категорія, є доктор медичних наук і професором, а також президентом українського клубу панкреатології. Має схильність до аналізу складних клінічних випадків.