Одеса

Сторінка 48: Приватні лікарі в Одесі

Лікар Невролог Васильєва Олена Леонідівна на Doc.ua
Невролог вищої категорії, при больових синдромах виконує всі види лікувальних блокад, надає допомогу при головному болю, тремтінні в руках, запамороченні, невпевненості при ходьбі, наслідків нейроінфекцій та інсультів. Спеціаліст володіє сучасними підходами в лікуванні мігрені, панічних атак, депресії, болю в хребті
Лікар Психолог, Психотерапевт Меліш Наталія Сергіївна на Doc.ua
Наталя Сергіївна - психотерапевт, який працює в гештальт-підході. Надає психологічну та психотерапевтичну допомогу з питань особистісного розвитку. Працює в форматі індивідуальних консультацій, скайп-консультацій. Веде прийом для дорослих і сімейних пар
Лікар Уролог Гребенюк Руслан Петрович на Doc.ua
Лікар-уролог веде хірургічну і консультативну допомогу пацієнтам з хронічними і гострими захворюваннями органів сечостатевої сфери, сечокам'яної хвороби, також діагностує і лікує аномалії розвитку органів сечової системи
Лікар Офтальмолог Каліцев Леонід Миколайович на Doc.ua
Леонід Миколайович лікар-офтальмолог вищої категорії, він спеціалізується на підборі окулярів та лінз для оптичної корекції зору. Має досвід досліджень інструментальних в офтальмології, а також прекрасно розбирається в клінічній патології органу зору.
Лікар Терапевт Рибальченко Біатрис Енок на Doc.ua
Консультує з питань терапії широкого спектра патологій терапевтичного профілю (гастроентерологія, пульмонологія, ревматологія, кардіологія). Володіє навичками реєстрації та інтерпретації ЕКГ і спірографії
Лікар Ортопед, Травматолог Софійський Олександр Костянтинович на Doc.ua
Лікар ортопед-травматолог спеціалізується на лікуванні в області ортопедичної патології. Виконує оперативне втручання при переломах кісток, кінцівок і займається лікуванням патологій великих суглобів, володіє сучасними методами діагностики, лікування ортопедичної патології
Лікар Отоларинголог Жиленко Юрій Борисович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на отоларингології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: тонзиліт, ларингіт, отит, синусит
Лікар УЗД-фахівець Гусєва Світлана Леонідівна на Doc.ua
Область лікарських інтересів Світлани Леонідівни охоплює виконання загальних УЗ-досліджень у дорослих: жовчного міхура, печінки, підшлункової залози, простати, органів мошонки, матки і придатків, щитовидної залози, нирок, наднирників, молочних залоз і т.д.
Лікар Офтальмолог Хоменко Тетяна Юріївна на Doc.ua
Лікар-офтальмолог спеціалізується на сучасних методах лікування і діагностики патологій органу зору, володіє новітніми методиками корекції аномалій рефракції.
Лікар Терапевт Лазарєва Ліна Валеріївна на Doc.ua
Ліна Валеріївна володіє сучасними методиками діагностики, лікування і профілактики захворювань органів дихання: бронхіту, пневмонії, бронхіоліту, легеневої гіпертензії, легеневої емболії, легеневого набряку, хронічної обструктивної легеневої хвороби та ін.